Иж 26е чи Иж 43е

Sofa1995

Новачок
Допоможіть розібратися, є дві рушниці Иж 26е та Иж 43е , обидві по ціні і по стану практично ідентичні? Цікавить думка власників
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Иж

Иж 54 важко знайти за такі гроші в доброму стані
Соболь2000 продавав пару днів тому. та й на форумі ціни - то вершина евереста. є дядько тут Турист1945, напишіть у особисті - думаю в нього можна дещо підібрати за внятні гроші.
 

Вова!!!

Снайпер
26-й однозначно ! Пользую два сезона , по бою лучше чем три бывших в употреблении 54-х . Очень кучный , равномерный бой ! 54 ,26 по качеству по сути одинаковые , не 57-й конечно :) , но вполне достойно ! Продать 26-й всегда можно без проблем , это не 43-й;);).
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
той самий ІЖ-26 - стволи 730 та 18,2 канал. ну а сказати що 750 ствол мав поганий бій з його параболічними звуженнями та каналом 18,5... то я не знаю чим Ви з нього стріляли...
 

Varjag229

Слідопит
Владел Иж-26 экспортным. Очень хорошее ружье, особено на зайца и лису. По утке из него у меня не очень получалось.
Иж-43 точно хуже 26-го.
Иж-57 - тот же 26-й, только в 16 калибре да стволы немуфтованные.
П.С. Правда, у 57-го бой по сравнению с очень многими "шестнадцатками", даже импортными - лучше.
 

Вова!!!

Снайпер
той самий ІЖ-26 - стволи 730 та 18,2 канал. ну а сказати що 750 ствол мав поганий бій з його параболічними звуженнями та каналом 18,5... то я не знаю чим Ви з нього стріляли...
Я не сказал , что плохой , просто с 26-го , МНЕ ! , больше нравится .
 
Зверху