Иж 18М-МАХ

VICTOR555

Новачок
Маємо бажання з братом подарувати батьку одностволку на день народження. Зупинились на виборі Иж 18М-МАХ. Хто стикався з даною рушницею розкажіть про неї. В нас в Рівному в магазинах не бачив. Підкажіть у ваших містах скільки коштує? Дякую!
 

mom

Мисливець
У нас такого нету, но видел спортинг за 2800 грн. Простой 18-й стоит 1400, +100 с эжектором.
 

Bariboy

Мисливець
У Києві ціна становить 1950 грн. в магазинах "Ібіс", знайшов 12 та 16 калібри (екстрактор). Ствол всередині зроблений якісно, ззовні, якщо дивитись при падаючому на нього світлі вздовж ствола то складається враження, що по ньому нерівномірно постукали молотком. а потім забули відшліфувати. Можливо це називається "холодна ковка", а можливо це просто так тепер виготоляють зброю. Краще пошукати ІЖ 18 виготовлені до 1990 року.
 

VICTOR555

Новачок
В Рівному я теж в Ягташі дивився на Иж18М враження однакові з вашими. Однак я шукаю Иж18 М-МАХ (прицільна планка,12х76,дульні звуження).Якщо ви бачили саме те що я шукаю поділіться інформацією.Дякую.
 

Bariboy

Мисливець
Я маю на увазі ІЖ 18М-М, з патронником 12/76. Якщо Вас цікавить саме ця модель то передзвоніть за тел. 098-046-81-52, це телефон магазину в м.Бровари(10 хв.маршруткою від м.Києва). В цьому магазині можна купити за 1900 грн. з 10-відсотковою знижкою, тобто за 1710 грн.
 

VICTOR555

Новачок
Доброго вечора! Мав сьогодні можливість побувати в магазині "Ягдташ" у м.Рівне.І ось воно- Иж 18М-МАХ та Иж 18М Спортінг.Тримав у руках і те і інше.Відчуття просто клас.Иж 18М-МАХ довжина стволів 710мм,12х76,чокове звуження,прицільна планка - ціна 2000 грн. Иж 18М Спортінг - 12х76, змінні чоки,750мм ствол,прицільна планка з двома мушками (посередині-звичацна,на зрізі ствола світлопритягуюча червоного кольру),ложе типу "Монте Карло"- ціна 2900грн.Обидві рушниці дуже прикладисті.Хоча мені більше підходить Спортінг можливо тому, що там є амортизатор що трохи збільшує довжину приклада.Я більше приглядався до Иж 18М-МАХ.Своли рівні,не такі як у звичайних нових 18 Ижах.Тіньові кільця чітко продивлюються.Прицільна планка рівненька.Я у роздумах.Гроші!Гроші... .
 

mom

Мисливець
VICTOR555;72665 сказав(ла):
ж 18М-МАХ та Иж 18М Спортінг
Спортинг с дырками в стволе, а у МАХа есть?
Меня смущают только дырки, сменные дульные сужения я считаю ненужны!!!
Смотрю на эти два только из-за планки, эжектор вторичен.
 
Зверху