ИЖ54

Статус
Закрита.

mulyavchik

Снайпер
Итак друзья.и коллеги по увлечению,представляю на суд общества ещо одного старика.ИЖ 54 56г.в.Стволы цельнотянутые длиной 745мм.Состояние внутри неочень. В левом есть немного сыпухи размером с 5копеечную монету.может немного больше.По верху воронились до меня.Как по мне то паскудненько.,но воронение ещо подержится.Дерево родное.Железо остальное в норме,учитывая его возраст.На экстракторе имеются следы от бойков,по причине изношенности пружин отбоя . Ружик имеет все необходимые документы и стоит на учете в Винницкой обл. Хотелка 10000грн. Но все обговаривается.В комплекте поставки идет кожанный ремень,кожанный чехол,и ещо некоторые интересные полезности.По всем остальным вопросам прошу обращатся по тел.0968229517.Алексей.
 

Вкладення

ДСП&ДВП

Новачок
Яке шило??? Яке саме точно ШИЛО (рік, виготовлювача, діаметр металевого стрижня, колір і матеріал ручки, а також ціну виробу) сказати не можу, бо не ВСЕВИДЯЧИЙ. На спростування моїх слів (про те що бойки аж ніяким чином не можуть У ТЕХНІЧНО СПРАВНІЙ РУШНИЦІ ЗАЛИШИТИ СЛІДИ НА ЕКСТРАКТОРІ) прошу надати ТС одне-єдине фото РУШНИЦІ У ТАК БИ МОВИТИ " ПРИВІДКРИТОМУ" СТАНІ коли бойки перебувають у найближчому положенні до екстрактора.
П.С. Прошу Адміна і Модераторів також розглянути питання щодо звертання типу "браток" до невідомої людини з боку ТС. Чи передбачено це Правилами Форуму і таке інше.
 

Серг-Кл

Слідопит
Так то вроде в этих годах нет отбоя, уже с 58 с брандтрубками пошли.
 

Корнилов

Снайпер
Яке шило??? Яке саме точно ШИЛО (рік, виготовлювача, діаметр металевого стрижня, колір і матеріал ручки, а також ціну виробу) сказати не можу, бо не ВСЕВИДЯЧИЙ. На спростування моїх слів (про те що бойки аж ніяким чином не можуть У ТЕХНІЧНО СПРАВНІЙ РУШНИЦІ ЗАЛИШИТИ СЛІДИ НА ЕКСТРАКТОРІ) прошу надати ТС одне-єдине фото РУШНИЦІ У ТАК БИ МОВИТИ " ПРИВІДКРИТОМУ" СТАНІ коли бойки перебувають у найближчому положенні до екстрактора.
П.С. Прошу Адміна і Модераторів також розглянути питання щодо звертання типу "браток" до невідомої людини з боку ТС. Чи передбачено це Правилами Форуму і таке інше.
А что не так в "браток"? Это же не оскарбление;) Мы же, охотничья братва:) Или Вы хотели, что бы к Вам обращались Господин:D
 

ПэГэСник

Мисливець
Яке шило??? Яке саме точно ШИЛО (рік, виготовлювача, діаметр металевого стрижня, колір і матеріал ручки, а також ціну виробу) сказати не можу, бо не ВСЕВИДЯЧИЙ. На спростування моїх слів (про те що бойки аж ніяким чином не можуть У ТЕХНІЧНО СПРАВНІЙ РУШНИЦІ ЗАЛИШИТИ СЛІДИ НА ЕКСТРАКТОРІ) прошу надати ТС одне-єдине фото РУШНИЦІ У ТАК БИ МОВИТИ " ПРИВІДКРИТОМУ" СТАНІ коли бойки перебувають у найближчому положенні до екстрактора.
П.С. Прошу Адміна і Модераторів також розглянути питання щодо звертання типу "браток" до невідомої людини з боку ТС. Чи передбачено це Правилами Форуму і таке інше.
:D:D:D
Забористая у тебя трава братан. Поделишся?
 

ДСП&ДВП

Новачок
"Братви" мисливської раніше не було. Може зараз з'явилася, не знаю. Було мисливське "братство", були товариства, де разом полювали високопоставлені чиновники і рядові вчителі шкіл та лікарі- у таких товариствах зверталися один до одного з повагою "товарищ"- (русс.).
П.С. Фото рушниці, яке я просив, буде чи ні???
П.П.С. Може "братани", які дуже полюбляють дармову траву зможуть пояснити причину появи цих вмятин-подряпин? Так би мовити показати свою обізнаність у мисливській зброї... То як???
 

Корнилов

Снайпер
"Братви" мисливської раніше не було. Може зараз з'явилася, не знаю. Було мисливське "братство", були товариства, де разом полювали високопоставлені чиновники і рядові вчителі шкіл та лікарі- у таких товариствах зверталися один до одного з повагою "товарищ"- (русс.).
П.С. Фото рушниці, яке я просив, буде чи ні???
П.П.С. Може "братани", які дуже полюбляють дармову траву зможуть пояснити причину появи цих вмятин-подряпин? Так би мовити показати свою обізнаність у мисливській зброї... То як???
А навіщо, Ви ж, все рівно її купляти не збираєтесь;) Це по-перше, а по друге, чого зразу "любителі дармоаої трави", якщо Ви продаєте, то ВКАЖІТЬ ЦІНУ! :D:D:D
 

mulyavchik

Снайпер
"Братви" мисливської раніше не було. Може зараз з'явилася, не знаю. Було мисливське "братство", були товариства, де разом полювали високопоставлені чиновники і рядові вчителі шкіл та лікарі- у таких товариствах зверталися один до одного з повагою "товарищ"- (русс.).
П.С. Фото рушниці, яке я просив, буде чи ні???
П.П.С. Може "братани", які дуже полюбляють дармову траву зможуть пояснити причину появи цих вмятин-подряпин? Так би мовити показати свою обізнаність у мисливській зброї... То як???
Послухай "товарищ" ці сліди появилися в мене по причині яку я тобі озвучив.Просіли чи перегнили пружини відбою от і при розкриванні бойки цепанули екстрактор.В кого буде інтерес до даного ствола все розкажу в телефонному режимі. Так як багато писати.Приховувати нічого небуду. Так як непривик срати в криницю до якої колись може треба прийти.....Як, тепер влаштовує Вас відповідь. ТОВАРИЩ?
 

mulyavchik

Снайпер
Новая цена 9900.Торгуемся до Победы.Ружье ещо постреляет и порадует нового владельца
 

mulyavchik

Снайпер
Цена 9800грн. Готов к конструктивному диалогу с реальным покупателем.
 

mulyavchik

Снайпер
9500.Ружье готово эксплуатации и встрече нового хозяина.Звоним нестесняемся.
 
Статус
Закрита.
Зверху