ИЖ 54 глазами владельца

gaudi

Слідопит
К сожалению у 99% немецких ружей, например, что мне довелось держать в руках и внешне выглядевших вполне пристойно, ни у одного не было идеально зеркальных стволов- сыпь, раковины, кратеры. Ничто не вечно под луной.
Я не говорил, что черный никель- это идеальное покрытие стволов. И опять же-как ружье эксплуатируется и сберегается.
Я говорил лишь об отличиях, внешних, черного никелирования стволов от иных методов защиты стволов от коррозии.
Спасибо об информации о Вашем ружье. По крупицам собираются кой- какие интересные данные.
довго читав і стримувався...то Західна Украіна не то.то шахраі спікулянти із Західноі Украіни...то бельгійські німецькі рушниці не ті....а крйній пост про 99відсотків німецьких рушниць....Шановний ви напевно по якихось смітниках і в руках тримали....якщо я так зрозумів що ви людина в поважному віці і не бачили серйозноі зброі.то ви багато втратили.про ваш фетиш до іж54 не пишу.щоб нікого не образити.до всіх власників з повагою.
 

Корнилов

Снайпер
довго читав і стримувався...то Західна Украіна не то.то шахраі спікулянти із Західноі Украіни...то бельгійські німецькі рушниці не ті....а крйній пост про 99відсотків німецьких рушниць....Шановний ви напевно по якихось смітниках і в руках тримали....якщо я так зрозумів що ви людина в поважному віці і не бачили серйозноі зброі.то ви багато втратили.про ваш фетиш до іж54 не пишу.щоб нікого не образити.до всіх власників з повагою.
Мабудь, людина не знає, що у більшості німецьких рушниць, стволи не хромовані))) І за ними, більший догляд, ніж у хромованних. Я бачив, багато рушниць, совкових, з убитими хромованими стволами, 80х. років. Мені подобається, як север, порівнює 54!!!с рушницями світового зброярства!!!! І найголовніше))) Після 54,люди перестают дивитися, на інші рушниці, а якщо і дивляться, то лише з посмішкою))) А ось, чому він, Західну Україну, недолюблює, чи боїться, я не знаю!!!
 

Volanat

Мисливець
Диаметром каналов стволов, в первую очередь.
Практически Иж-54 с 725 стволами это уже Иж-26. И он не рассматривается, как классический Иж-54. Так, модификация. Пародия.
Ну и что-то о цельнотянутых стволах и муфтованных, думаю, слышали?
П.С. Бой ружей с каналами стволов 18,5 мм и 18.2 мм абсолютно разный! Не зря ведь, в многолетнем споре, ТОЗ-34 по бою круче ИЖ-27!
Вадим Василич, а вот тут я с Вами не соглашусь!
В 34ке, в первую очередь, абсолютно другие чоки, а это сразу дает + по кучности и скорости (сам замерял, на своем еже, чок относительно п/чека сразу +5м/с, с кучностью думаю объяснять и доказывать ничего не нужно).
Нормального сравнения 18,2 против 18,5 с правильной выборкой, такой чтоб убрать статистическую погрешность, случайности и прочее, я пока не видел, здесь на форуме пытались, но то, что у них получилось - ни-о-чем. Все, что мне удалось увидеть на сегодняшний день - это +/- 2%. ИМХО - это не существенно.
54 - однозначно хороша! Крепкое (долговечность), надёжное, мощное (позволяет "норм" навески 12го! калибра), эстетично смотрится. Правда некоторые его достоинства многие считают недостатками, но то такое (фломастеры).
Немцы (у меня потертый Дедов Зимсон), также (а может и лучше) хорош внешне, мощность - тут, если пользовать "калиберный" вес снаряда оставит без зубов, слабее. Вес всего 3кг - это и "+" бродить с ним зимой приятнее и "-" (смотри выше). Крепкости в нем меньше, но, а сколько ее для охоты нужно?.
27 - есть у меня такой (12*76, 18,4) к стрельбе - нет вопросов, но... такое... зачем брал - ХЗ... хотелось, как инструмент - пойдет. Просто "полумолот" - свое дело делает и ни на что не претендует. (для справки - полумолот очень важный инструмент в кузне).
43 - был, стерся. Работал нормально, звезд с неба не хватал, но и не подводил. Когда клал его рядом с двумя другими, в его сторону голова не поворачивалась, сейчас правда за ним чуть скучаю... чего в этой модели не хватает так это крепкости. Разницы в бое с 58м Кума мы не видели, но его еще живое, а моего нет.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
27 - есть у меня такой (12*76, 18,4)
Видите, даже там увеличили диаметр каналов стволов с 18,2 до 18,4. Странно, да? С чего бы вдруг? Ведь всегда ИЖ-27 был с 18,2, а тут решили пересмотреть этот вопрос. Дошло, наконец, наверное.
О бое ТОЗ-34 и ИЖ-54 могу сказать не понаслышке, т.к. в сейфе имею и то, и другое. С ТОЗ-34 отохотился 8 лет кряду в качестве основного ружья. Больше к нему никогда не вернусь. Субьективно, бой у ИЖ-54 лучше. ТОЗ-34, кстати, уже продаю. Хоть он еще тот, 1978 г.в. с идеальными зеркальными стволами.
 

starvin

Мисливець
Это оригинальная классика СССР.
Як може бути "оригінальним" те, що вкрадене???
Иж-54, как Иж-54. Рядовое, жалкая копия с прославленного Зауэра 8, документацию с которого насильно вывезли оккупанты с поверженной Германии. Примитивно доработали, усложнили конструкцию, добавили ручного труда, захромировали стволы, ухудшили баланс и удлинили стволы.
І те, що написане із сарказмом якраз і є правдою. Чи може Зауер мод.8 мало містив ручної праці? Чого ж ИЖ-54 не "доработали" ежекторним механізмом??? А запровадження хромування стволів, як на мене, це до певної міри вимушений захід- культура пересічного мисливця в 50-60-х роках минулого сторіччя була на низькому рівні, регулярно чистили мисливську зброю одиниці. І "на мінуточку, нагадайте мені, хто знає, рік початку випуску 8-ї моделі? А СРСР 10 років не міг "осилить" почати випуск ИЖ-54. А примітивна мод.8 випускалась у трьох калібрах, на відміну від 54-ки.
заканчивая раздельными бойками/курками
А чому при нагоді не згадати те, що відбій курків запровадили після численних звернень мисливців у ремонтні організації з обломаними бойками і після того, як доморощені "кулібіни" почали самостійно майструвати той "відбій"? Тільки не у всіх виходило все зробити правильно. Аж но в журналі "Охота и охотничье хозяйство" були змушені надрукувати статтю про відбій та додати відповідні креслення.
Просто не представляю: зашел, этак, в 1955-1962 гг. в охотничий магазин, а там, отливая цветной калкой, на витрине выстроились в ряд 54-е Ижи! Бери любое- все без брака!
І продавець гукає щасливому власнику нового ИЖа-54: "Шановний, Ви тут набір напилків та надфілів забули. Нехорошо..."[/QUOTE]
Правда, той самой 8-ке, Иж-54 утрет нос по всем параметрам.
отменным боем на любой дистанции прицельной стрельбы.
Ці твердження дуже спірні, хоча бій 54-к дійсно чудовий. Але так має бути з кожною рушницею :)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А СРСР 10 років не міг "осилить" почати випуск ИЖ-54 Забываетесь! Иж-54 лишь отдаленно напоминает Зауэр 8. Практически его полная и, добавлю, хреновая СССР-овская копия это Иж-49.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Як може бути "оригінальним" те, що вкрадене???

І те, що написане із сарказмом якраз і є правдою. Чи може Зауер мод.8 мало містив ручної праці? Чого ж ИЖ-54 не "доработали" ежекторним механізмом??? А запровадження хромування стволів, як на мене, це до певної міри вимушений захід- культура пересічного мисливця в 50-60-х роках минулого сторіччя була на низькому рівні, регулярно чистили мисливську зброю одиниці. І "на мінуточку, нагадайте мені, хто знає, рік початку випуску 8-ї моделі? А СРСР 10 років не міг "осилить" почати випуск ИЖ-54. А примітивна мод.8 випускалась у трьох калібрах, на відміну від 54-ки.

А чому при нагоді не згадати те, що відбій курків запровадили після численних звернень мисливців у ремонтні організації з обломаними бойками і після того, як доморощені "кулібіни" почали самостійно майструвати той "відбій"? Тільки не у всіх виходило все зробити правильно. Аж но в журналі "Охота и охотничье хозяйство" були змушені надрукувати статтю про відбій та додати відповідні креслення.

І продавець гукає щасливому власнику нового ИЖа-54: "Шановний, Ви тут набір напилків та надфілів забули. Нехорошо..."

Ці твердження дуже спірні, хоча бій 54-к дійсно чудовий. Але так має бути з кожною рушницею :)
[/QUOTE].
Забываетесь! Иж-54 лишь отдаленно напоминает Зауэр 8. Практически его полная и, добавлю, хреновая СССР-овская копия, это Иж-49.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Именно проанализировав ошибки конструкций 8-ки и 49-ки, и вышло в свет Иж-54. На которое никто не жалуется.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
И за которым сейчас охотятся. Жаль только, что в приличном состоянии их сейчас найти сложно. Цена приличногоя(отличного,) ружья Иж-54 с 750 мм стволами колеблется в районе 1000 у.е. + Дешевле, гарантирую, не найдете. И это- в рядовом исполнении.
 

starvin

Мисливець

gaudi

Слідопит
Як може бути "оригінальним" те, що вкрадене???

І те, що написане із сарказмом якраз і є правдою. Чи може Зауер мод.8 мало містив ручної праці? Чого ж ИЖ-54 не "доработали" ежекторним механізмом??? А запровадження хромування стволів, як на мене, це до певної міри вимушений захід- культура пересічного мисливця в 50-60-х роках минулого сторіччя була на низькому рівні, регулярно чистили мисливську зброю одиниці. І "на мінуточку, нагадайте мені, хто знає, рік початку випуску 8-ї моделі? А СРСР 10 років не міг "осилить" почати випуск ИЖ-54. А примітивна мод.8 випускалась у трьох калібрах, на відміну від 54-ки.

А чому при нагоді не згадати те, що відбій курків запровадили після численних звернень мисливців у ремонтні організації з обломаними бойками і після того, як доморощені "кулібіни" почали самостійно майструвати той "відбій"? Тільки не у всіх виходило все зробити правильно. Аж но в журналі "Охота и охотничье хозяйство" були змушені надрукувати статтю про відбій та додати відповідні креслення.

І продавець гукає щасливому власнику нового ИЖа-54: "Шановний, Ви тут набір напилків та надфілів забули. Нехорошо..."

Ці твердження дуже спірні, хоча бій 54-к дійсно чудовий. Але так має бути з кожною рушницею :)
[/QUOTE]
ЛАЙК.....
 

gaudi

Слідопит
И за которым сейчас охотятся. Жаль только, что в приличном состоянии их сейчас найти сложно. Цена приличногоя(отличного,) ружья Иж-54 с 750 мм стволами колеблется в районе 1000 у.е. + Дешевле, гарантирую, не найдете. И это- в рядовом исполнении.
а треба таке шукати.....
 
Видите, даже там увеличили диаметр каналов стволов с 18,2 до 18,4. Странно, да? С чего бы вдруг? Ведь всегда ИЖ-27 был с 18,2, а тут решили пересмотреть этот вопрос. Дошло, наконец, наверное.
О бое ТОЗ-34 и ИЖ-54 могу сказать не понаслышке, т.к. в сейфе имею и то, и другое. С ТОЗ-34 отохотился 8 лет кряду в качестве основного ружья. Больше к нему никогда не вернусь. Субьективно, бой у ИЖ-54 лучше. ТОЗ-34, кстати, уже продаю. Хоть он еще тот, 1978 г.в. с идеальными зеркальными стволами.
примерно так же Тоз-34,Иж-54 и Тоз БМ.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Тему почистил...
Парни название темы ...ИЖ 54 глазами владельца...
 

ATIS

Снайпер
Дешевле, гарантирую, не найдете. И это- в рядовом исполнении.
Зі всією повагою, але шукають зараз його ті хто начитається таких тем, потім продають їх. Я пройшов вже це.... За 1000у.е. "макарон" засовує 54ку за комір.....
 

tyrist 1945

Тигр
Маю впевненість і можу стверджувати що іж 54 не є поганою рушницею, але ідеалізувати і стверджувати що це вершина зброярського витвору це вже перепрошую нерозумно... ІМХО.
 

tyrist 1945

Тигр
Зі всією повагою, але шукають зараз його ті хто начитається таких тем, потім продають їх. Я пройшов вже це.... За 1000у.е. "макарон" засовує 54ку за комір.....
116 сторінок обговорення іж 54. Гарантую що обговорення беретти 686 займе максимум три сторінки. Ну нема що обговорювати...нема.
 

ATIS

Снайпер
Маю впевненість і можу стверджувати що іж 54 не є поганою рушницею, але ідеалізувати і стверджувати що це вершина зброярського витвору це вже перепрошую нерозумно... ІМХО.
Підтримую, добротна, гарна рушниця зі своїм шармом, не більше ...
 

Hunter 79

Слідопит
Зі всією повагою, але шукають зараз його ті хто начитається таких тем, потім продають їх. Я пройшов вже це.... За 1000у.е. "макарон" засовує 54ку за комір.....
54 тий 54тому не рівня , як і ,,макарони,, з не соосьними чоками , коли приходять в магазин і з десятка стволів відбирають один ! Такеж можна сказати про любу валову модель , з понад 477 000 54х однозначно не всі ,,камільфо,, , але якщо знайти серед ,,валу,, - ,,своє,, то я погоджуюсь з ,,севером,, - воно перекриє більшість видів полювань(перепела в нас нема) :) .
І з тих часів на теренах ,,срср,, більш нічого путнього горизонтального не зробили , окрім ЦКІБ.
 
Зверху