ИЖ 54 глазами владельца

север

ветеран форуму
надійна команда
То мабуть більше з економії )
Вопрос: зачем тягать на охоту мощное ИЖ-54, чтобы пулять из него навесками 20 калибра? Ведь можно для этого купить соответствующее ружье малого калибра и не извращаться.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
То мабуть більше з економії )
Не завжди, теж можна спорити..
Я наприклад 24-28 грам використовую по перу, не із-за економії, а із-за того, що мені подобається! Ну просто подобається і все, і добувається гарно, і на коротке не розбиває, і попадаю краще чим 32 грамами. І голову не набиває в жару при інтесивній стрільбі, і опять же, просто подобається.
Стосовно економії (за себе кажу), я беру - B&P #7.5/24, який коштує 18-19 грн за один набій, а це ціна повноцінного мисливського 32-36 грамового набою..:) Так що, дивлячись як економити! Хоча для мене ціна, на другорядному місці.
П.С. Вибачаюсь за флуд, далі говоримо строго за ИЖ-54.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
32 гр -плохо

24-28 гр хорошо

20-22 гр отлично?

Тенденция...?!
Дивлячись що стріляти і де (в кожного умови полювання різні ж).
Я голуба/качку стріляю весь сезон 24/28 грам, різниці між ними, майже немає. Да і стріляти в "космосі", я не любитель.
Хутро, весь сезон 32 грами, а от картеч і півкартеч в 32-х грамах, а інколи в 36-ти грамах, щоб більше було, бо картечі й так мало в патроні (це для бродячих).
Стосовно навісок - немає такого, краща/гірша, кожен вибирає те, що йому по душі, да і під свої потреби і умови полювання. Якось так.
Далі говоримо за ИЖ-54.
Хто хоче поговорити за легкі навіски, всім сюди https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Спортивні-набої-на-полюванні.90481/page-2
 
Останнє редагування:

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Я також по перу використовую 24, 28 г, фата за глаза.
Так питання стоїть не в тому "фата" чи ні, можна і з 10 грамами шроту трофей здобути. Навіщо на заряд з 24 грамів тягати рушницю в 3,5кг., якщо легше та естетичніше взяти на таке полювання щось в 20 калібрі наприклад .
 

вовцюгака

Мисливець
Так питання стоїть не в тому "фата" чи ні, можна і з 10 грамами шроту трофей здобути. Навіщо на заряд з 24 грамів тягати рушницю в 3,5кг., якщо легше та естетичніше взяти на таке полювання щось в 20 калібрі наприклад .
Покажіть ІЖ-54 в3,5кг.Найбільша вага яку тримав 3.4кг.
Вчора в ІBISі тримав якусь куйню ,коли тестував рукавички ,вагою кг 3.
Як каже мій знайомий-'жалкое подобие,а не ружье'
 

вовцюгака

Мисливець
Хотя на форуме чуть ли не все поголовно переходят на 28, а то и 24 гр. Не учитывая абсолютно ничего. Но отдавая дань "моде".
то не є критично якщо влітку на голуба та інше ..А як ви уявляєте брати русака на дальні відстані з 24-28гр 1,чи 2-кою взимку))) для 1-ці 31-32 гр,для 2,то 30-31 достатньо..А для лиса,то я тут шроту не жалію....34-35гр,
 

вовцюгака

Мисливець

север

ветеран форуму
надійна команда
А як ви уявляєте брати русака на дальні відстані з 24-28гр 1,чи 2-кою взимку
Это Вы о чем? Я такой ерундой никогда не страдал и считаю, что 32-36 г дроби в хорошем, массивном ружье это 100% лучше, чем 24-28.
 

kef

Зброяр
Так питання стоїть не в тому "фата" чи ні, можна і з 10 грамами шроту трофей здобути. Навіщо на заряд з 24 грамів тягати рушницю в 3,5кг., якщо легше та естетичніше взяти на таке полювання щось в 20 калібрі наприклад .
Хіба що іномарка.в 20 к.буде відповідати вагою до калібру .Або в 16 к.теж є вагою від 2,6 кг. А можливо і ще легші.
Але в Іж 54 за рахунок ваги та калібру можна приміняти максимально допустимі наважки в кінці сезону чи на перелітах пернатої дичини. А саме вірніше мати на кожний вид полювання окрему рушницю. А не одну з різними насадками.
 
Зверху