ИЖ - 27 в 16 калібрі.

Статус
Закрита.

руслан87

Мисливець
Доброго вечора всім! Розкажіть хто мав, має досвід полювання з ИЖ- 27 в 16 кл. Як рушниця себе рекомендує на ходових полюваннях, які полюбляє навіски, які виникали косяки? Стою перед вибором ИЖ-27 в 12 та 16 кл., а ціна одинакова. До вертикалок ходив з різними горизонталками, потянуло на бокфлінти.))
 

kef

Зброяр
Жодна стороння порада не допоможе в цій справі. Якщо мали у користуванні дані калібри вибір тоді лиш за вами.
 

руслан87

Мисливець
Мав у користуванні тільки иж-12 12 кл. продав з дуру!))) Стрілять в юному віці не вмів.)
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Доброго вечора всім! Розкажіть хто мав, має досвід полювання з ИЖ- 27 в 16 кл. Як рушниця себе рекомендує на ходових полюваннях, які полюбляє навіски, які виникали косяки?
Важка, як для 16-го і ходового.. приклад бажано підганяти під себе, баланс не дуже.., тугі пружини ежекторів, що некомфортно і суттєво заважає при переломі.
Навіски звичайні для відповідної марки пороху.
Косяків як таких не було, якщо не рахувати клина гільзи після пострілу в нижньому стволі, відповідно її невикид ежектором, а потім несподіване спрацювання пружини ежектора і "постріл" гільзою в лобешник :D але то скоріше питання до якості підготовки гільзи перед зарядкою і якості спорядження патрона.
 

руслан87

Мисливець
знайшов два ижа-27 в різних калібрах, вага 16 кл не дуже відрізняється від 12-го.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
знайшов два ижа-27 в різних калібрах, вага 16 кл не дуже відрізняється від 12-го.
Отож бо..
Вага зовсім не "16-та"..
Бій гарний. Там номінал каналу 17 мм, тому нормально працює і на папці і на сучасному пластику. Кучність аж зависока, як на мене. Рівномірність при цьому не дуже, але різкість гарна.
Можливо це знову ж таки питання до спорядження патртна..
Майже вся здобич на граничних відстанях прошивалася наскрізь або під шкірою з іншого боку.

В 12-му ж канал 18.2, що заточено під папку або дуже товстий пластик.
З 16-м в цьому трохи краще.
 

руслан87

Мисливець
Мав змогу постріляти з Иж -27 в 12 та 16 кл. Власникі рушниць давали самокрути та покупнні патрони. На самокрутах кучность, різкость добре-добре, як ви говорили рівномірність не дуже, покупними теж не погано але....
 

руслан87

Мисливець
Ще казусне питання виникає перехід з горизонталкі до вертикалкі, чуствую мазать буду безбожно.)))
 

AGIECUT

Новачок
+ за 16 ку, була така у використанні, надто кучна але добувала все, кращі набої без контейнера! Не більше №1!
 
Ще казусне питання виникає перехід з горизонталкі до вертикалкі, чуствую мазать буду безбожно.)))
То что из горизонталки меньше промахов это из области мифов , проверено на себе.
Относительно калибров в одинаковой модели 16 или 12 мой Вам совет никого ни слушайте и забудьте о том , что уже услышали . Покупайте именно то ружье которое Вам больше понравится и лучше будет по вкладке. Единственное предпочтение 12 калибра это большее разнообразие комплектующих , ну и 16 будет комфортней и мягче стрельба , хотя сейчас такие пороха , что обеспечат комфортную стрельбу из любого калибра. А вот ружья , их исполнение , даже одной модели могут существенно отличатся , так что выбирайте ружье. Это если Вам все равно какой калибр , если же ищите определенный калибр значит с прицелом на калибр но все равно надо смотреть что бы Вам подошло ружье - это главное.
 

руслан87

Мисливець
Маю знайомого з сусідньої області але контакти втратив, десь у 2012 році купив він иж-27 16 кл, пам'ятаю мазав він з нього або робив підранка. Хтось посовітував поміняти приклад, довго він сперечався, але все таки зробили приклад під нього, ну не напершій охоті діло пішло.Приїжав ще не раз добував звіра хвалив своє руже.
 

Виталя

Снайпер
Ще казусне питання виникає перехід з горизонталкі до вертикалкі, чуствую мазать буду безбожно.)))
Один мой товарищ стоял перед таким выбором как и Вы. Он иное время стрелял с горизонтальным расположением стволов,но потом купил новое ружье с вертикальным расположением стволов. И скажу Вам,я не заметил какого-то конкретного изменения. Стреляет он с вертикалки хорошо, а то что говорят будешь мазать,это всё миф.
 

Homa

Снайпер
Були в мене ІЖ 27 обох калібрів і 12 мені подобалося більше, але це особисто моя думка. Можу лише порадити не брати з ежекторами бо на радянських рушницях вони ні до чого.
 

руслан87

Мисливець
Шановне панство підскажіть ще інформацією по иж-27 в 16 кл. Скідую в 12 і 16 кл. лягають добре, кручу в руках 16-ку сама по собі цікавенька, беру 12 кл понімаю шо пушка. Пока ще маю здоров'я і на вагу не обращаю увагу. Но 16 кл по вазі не дуже відстає.))
 
Шановне панство підскажіть ще інформацією по иж-27 в 16 кл. Скідую в 12 і 16 кл. лягають добре, кручу в руках 16-ку сама по собі цікавенька, беру 12 кл понімаю шо пушка. Пока ще маю здоров'я і на вагу не обращаю увагу. Но 16 кл по вазі не дуже відстає.))
По калибру ружья , если быть откровенным ,что 16 , что 12 тут личные предпочтения. Кому то нравится один кому то другой а кому то вообще по фиг. Еще может оказать влияние на выбор наличие принадлежностей под определенный калибр , что бы не заморачиваться переходом на другой калибр , хотя... Окончательный же и решающий фактор это исполнение и состояние самого ружья.
 

shpak

Мисливець
За весь час,в мене було до сотні одиниць зброї,в різних калібрах.Скажу Вам беріть 12кал.,він більш універсальніший,набої від 24-62гр.(візьмете 16,будете обмежені набоями 26-30гр.),комплектухи і набоїв в різних магазинах завжди вдосталь! Друге діло коли «шкутильгає» антропометрія і треба зброя 2,6-2,8кг...У Вашому випадку не-то,не інше! Тоді для чого купляти в 16к. зброю яка важить як 12? Смисл? :rolleyes: В мене є в наявності 16к,але це не є основна моя зброя.
 
Статус
Закрита.
Зверху