ИЖ 26Е

Статус
Закрита.

beton2464

Мисливець
Шановні форумчани.планую взяти собі ИЖ-26 (давно хотів) але можливо попаде ИЖ -26Е я чув що в нього бувають проблеми з ежектором.щось типу цевйо не можна поставити на місце.Можливо хтось мав чи має в користуванні і поділиться чи варто брати таке чи краще обійти стороною? Дякую
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Шановні форумчани.планую взяти собі ИЖ-26 (давно хотів) але можливо попаде ИЖ -26Е я чув що в нього бувають проблеми з ежектором.щось типу цевйо не можна поставити на місце.Можливо хтось мав чи має в користуванні і поділиться чи варто брати таке чи краще обійти стороною? Дякую
У меня иж 26, без эжекторов, ружье оч. достойное. В свое время хотел иж 54 но ввиду заоблачных цен на него, взял иж 26 и ниразу не пожалел.
Так что если попадется в хорошем состоянии то стоит брать, ружье достаточно редкое.
До этого были у меня и другие модели, растался с ними без сожалений, а вот 26-й оставил.
 

kef

Зброяр
Мав такого іжа з ежектором.Майже нове. Проблем не було. Треба заміряти чокові звуження.Інколи трапляються екземпляри які мають два чоки.
Ударники- молоток ежектора " цівки " мають кожен по одному отвору. Щоб зрозуміти для чого.Маєте самі особисто оглянути рушницю .;).
 
Останнє редагування:

Таймыр

Мисливець
Ударники- молоток ежектора " цівки " мають кожен по одному отвору.
У ці отвори вставляєте шило або щось інше тонке металеве міцне і повертаєте угору. Таким чином пружина ежектора стає вільною тобто не у взведеному стані. Так рекомендовано зберігати даний механізм. До речі,якщо пружина ежектора не взведна,цівку до стволів приєднати буде важко
 

kef

Зброяр
У ці отвори вставляєте шило або щось інше тонке металеве міцне і повертаєте угору. Таким чином пружина ежектора стає вільною тобто не у взведеному стані. Так рекомендовано зберігати даний механізм. До речі,якщо пружина ежектора не взведна,цівку до стволів приєднати буде важко
Я мав колись таке " чудо " . Цей ежектор можна відключити .-розібравши механізм і зняти пружини ежектора .
 
Останнє редагування:

beton2464

Мисливець
Всім дякую тему закриваю. Чуйка мене не підвела все-таки рушниця попала з ежектором ИЖ-26Е у відмінному стані.Фото з часом виложу в відповідному розділі.
 
Статус
Закрита.
Зверху