З днем народження

Статус
Закрита.

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Сьогодні день народження у т. Vova_Solovey!!!
таю тебе Вова із днем народження. Бажаю міцного здоров'я, достатку, благополуччя, вдалих пострілів! Щоб завжди любив природу як справжній мисливець!
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Один мисливець хвалиться іншому:
- Торік я з трьох пострілів убив сім качок.
- Напевно, ти стріляв в яйця:
Я пропоную тост за влучну стрільбу!
 

Tavelik.58-20

Мисливець
Приєднуюсь до привітань хоч і людини не знаю але в певнений що якщо людина заслуговує на дану тему то і заслуговує й на наші привітання.
 

Вкладення

Гусар

Слідопит
Приеднуюсь до всіх побажань. От як би модератори, хоть як би натякували про видатні дати форумчан, то думаю цеб нас більш би сплачувало, і давало б змогу своечасно поздравити колег.
 

Гусар

Слідопит
Мы форум можем (відвідувати) 10 раз на день. Но как я узнаю, что день рождение Вам или ему или другому, что-бы поздравить.
 

Алексей10

Слідопит
Гусар;147884 сказав(ла):
Мы форум можем (відвідувати) 10 раз на день. Но как я узнаю, что день рождение Вам или ему или другому, что-бы поздравить.
Уважаемый Гусар,самый простой выход для вас,взламать базу данных СБУ там наверняка все даты интерисующих вас людей указаны,и не только даты рождения.С.Ув.
 
Гусар;147884 сказав(ла):
Мы форум можем (відвідувати) 10 раз на день. Но как я узнаю, что день рождение Вам или ему или другому, что-бы поздравить.
Вибачте, ви і я також привітали імениннка з запізненням близько двох тижнів після появи привітання TOZ-34ER.
До речі, тема з датами днів народжень форумчан є на форумі. Запишіться, або запишіть когось якщо вважаєте за потрібне.
http://www.uoor.com.ua/forum/messages.php?page=1&theme=1898
 
Статус
Закрита.
Зверху