З відкриттям на пушного!

Статус
Закрита.

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Завтра в нас відкриття на пушного! Ура! Дочекалися!
Незважаючи на важкі фін. проблеми, погодні та інші, хочу поздоровити всіх колег зі святом!
Бажаю кожному здоров"я, вдачі, влучних пострілів, розуму та весілля!
Хай всім щастить!
З пов.
 

rrusel

Новачок
Вітаю всіх хто завтра відкривається. Удачі всім! Радітиму за всіх. В нас в районі відкриття аж 25.11, тож поки що приходиться терпіти.
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
У меня на открытие как не свадьбы так юбилеи, как-то в этом году на открытия не фортит вообще!
 

MaxWin

Новачок
Тоже проходили день,приехали без дичи.Но! Все равно было приятно было походить по лесу и соедениться с природой.
Всем удачи!
 

FERMER

Мисливець
Открылись почти нормально...взяли всего 4 зайца ,но зато 7!!!!лис. Заяц есть,но лежит плотно,пока не наступишь, вроде и "котел" держали плотно и все ровно толку мало. Двоих взяли прямо в "лежке",метров с пяти,даже не пытался шевелиться.В принципе нормально,грязью правда ноги убили хорошо!!!!
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Ми відкрилися також майже нормально. Взяли два лиса, а зайця не бачили зовсім, не було видно ні слідів, ні бібок, ні місць, де він пасеться на озимині. Перед відкриттям наші фермери плотненько знову обробили ріпак і озимину.
Бачили кілька кіз, а свинячих слідів море. Заряд бодрості на тиждень получили.
З пов.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Приэднуюсь до всіх.
Бажаю здоров'я міцного. Удачі як в житі так і на полюванні. Влучних пострілів і гарних друзів.
Хай щастить!!! Ні пуху, Ні пера!!!
 

Hanter28

Мисливець
Я також хочу приєднатися до привітань, побажати смачної шурпи та вдалих пострілів. А також хочу сказати, що я по білому заздрю тим у кого відкрилося полювання на вухатого, адже у нас відкриття аж 08.12.12 р.
 

Димон

Мисливець
в Кривом Роге открытие состоялось? если да то вех поздровляю. а я как обычно в командировке и на открытие хрен попаду или попал. вот не пруха. нужно минять работу!!!!!!!!
 
Статус
Закрита.
Зверху