З Новим роком !!! 2023

Mechanik

Снайпер
З НАСТУПАЮЧИМ НОВИМ 2021 РОКОМ !!!
Відмінного здоров’я Вам в Новому році.
Нехай ноги будуть сильнішими, щоб пройти нові кілометри мисливських угідь, руки – міцнішими, голова – відчайдушнішою, і тільки серце нехай залишається тим самим – гарячим.
Бажаю Вам нового щастя, нових грошей, нової удачі і нових вдалих мисливських трофеїв.
Нехай залишаються старими тільки рідні, кохані і друзі.
Всім гарної та спокійної новорічної ночі.

49117472_323456771829545_4225527789471662080_n.jpg
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Друзі,приєднуюся до привітань вище і вітаю усіх Вас З Наступаючим Новим Роком, та Різдвом Христовим!
2020 рік, був дуже не простим роком для кожного громадянина нашої Країни і усієї планети у цілому, ми багато пережили негараздів і подолали багато життєвих перепон, які нас загартували і згуртували! І по цьому приводу, від усієї души, бажаю у наступаючому Новому 2021 році, усім міцного здоров"я, терпіння, наснаги і Божої благодаті!
З повагою до Вас усіх!
13.jpg
 

Виталя

Снайпер
Присоединяюсь к всему выше сказанному. Хочу пожелать всем крепчайшего здоровья и удачи.
В Новом Году всем намного больше охотничьего фарта, и хороших трофеев.
С Новым Годом и Рождеством Христовым!!!
s-newyear0089.jpg
 

Шурави

Снайпер
Дай Бог всего вам вовремя и в меру:
Метель зимой, весною - первоцвет..
В отчаянии - уверенность и веру,
В любви и счастье - долгих, долгих лет..
Мороз не гиблый, оттепели - к месту,
В гирляндах ёлку, в звёздах небосвод..
Угадывать по взгляду и по жесту
Кто часть тебя, а кто - наоборот..
Пусть Новый год приходит в дом ваш
с миром,
С подарками, с надеждами, с мечтой..
Любовь - сердцам, тепло и свет - квартирам,
И чтобы всё в порядке со страной!..
Здоровья, счастья всем, кем дорожите,
Побольше радости, поменьше вам забот...
Что есть у вас - с любовью сохраните,
И приумножьте в этот новый год!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Від імені керівництва форуму від щирого серця поздоровляю форумчан з наступаючим Новим Роком!!!Щастя всім,здоров'я,сімейного благополуччя і всього самого найкращого в житті!!Удачі!!

1609411767749.png
 

ТАР

Снайпер
Приветствую!) . С наступающим новым годом! Пусть новый год приносит нам только хорошие новости и дарит нам только положительные эмоции. Добра всем, здоровья и благополучия!).
IMG-630b6a5835b2fc6fef7fb996f966b8e1-V.jpg
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
С наступающим новым годом Парни!!!
Здоровья, радости и добра в Ваших домах, душевного спокойствия и Божьей ласки!!! Чтобы новый год принёс в Украину мир, процветание и единство!!!
С НАСТУПАЮЩИМ НОВЫМ ГОДОМ!!!
 

Степанович 2

Снайпер
Приєднююсь до вітань і поздоровляю всіх з наступаючим Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!!!
Бажаю всім здоров’я, удачі, дому тепла та затишку, стабільності і процвітання в життю, любові від рідних і близьким та поваги від оточуючих. Всім миру та наснаги.
 
Зверху