З Днем Народження Лисяра!

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Сьогодні в цей урочистий і святковий день вітаю нашого Верховного Звиздуна (нове завання - присвоюється в єдиному варіанті, тому іменне, за флуд і побрехеньки у всіх темах на Форумі)
хитрый лис.
вітаю з Днюхою, бажаю коротшого язика та довшого розуму, менше хитрощів побільше людяності. матеріального не бажаю бо "я і так багато досяг в свої 27"(с)
рости великий! не хворій! з пов. NORD - лисолюб.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Серый прими и мои поздравления!!!Мира тебе , добра и благополучия!!! А самое главное Божьего благословения.Дима.
 

хитрый лис

клон забаненого

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Сереж с днюхой тебя !!! Всего самого найлутшего , удачи , везения в жизни, и всего что тебе самому бы хотелось умножу на два и пожелаю тебе ;););)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Серега поздравляю с твоим Праздником,именно с праздником души и тела!!Желаю счастья,здоровья,семейного благополучия,удачи в делах!!!И как говорят"Щоб в тебе все було і тобі за це нічого не було"!!!
 
Останнє редагування:

хитрый лис

клон забаненого

хитрый лис

клон забаненого
Присоединюсь к поздравлениям.
Всего самого наилучшего и получить ответы на все заданные вопросы на форуме;).
огромное спасибо....ответы будут....только когда это уже другой вопрос:oops::oops::oops:Вас очень уважаю....за посты по теме......
 

хитрый лис

клон забаненого
Серега поздравляю с твоим Праздником,именно с праздником души и тела!!Желаю счастья,здоровья,семейного благополучия,удачи в делах!!!И как говорят"Щоб в тебе все було і тобі за це нічого не було"!!!
Евгений Васильич....спасибо огромное...и Всем форумчанам......Ваши посты даже в моей чёрствой душе, вызвали чувства и еще большое уважение к Вам всем...честно....без лести....
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Оправдовуватись не буду, краще пізно... З днем народження, Сергій! Здоров!я щастя, миру, кохання + діток та вдачі!
 

хитрый лис

клон забаненого

Pavel1988

Снайпер
Сергію! Дай тобі Боже здоров’я міцного, спокою душевного, наснаги життєвої! Та щоб з кожного віконечка виглядала донечка, а в кожному куточку було по синочку і щоб твоя корова ніколи не ходила в наші буряки!!! ;)
P.S. Вибачай що за пізно раніше не зміг.:oops:
 
Статус
Закрита.
Зверху