Зеленка для купівлі зброї

Статус
Закрита.

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
видали зеленку для купівлі нарізної зброї на дві одиниці але папірець один там два корешка один лишається в магазині один потрібно потім здати в дозвільну, але як бути в такому випадку коли я буду купувати два ствола в різних магазинах або один з рук а інший в магазині? Прошу допомоги в розясненні.
 

Izgovod

Мисливець
Це Ваш дозвiльник щось нахiмiчив. Можливо з метою економii бланкiв. Повинна бути кожна окрема зеленка на одну одиницю. Якщо замовляли на двi одиницi. повиннi видати двi одиницi. В мене так було, видали двi окремi. I саме цей варiант: одну брав з рук, половина зеленки залишилась в тому райвiддiлi; iншу в магазинi, вiдповiдно ця половина залишилась в магазинi.
Вимагайте видачу другого бланку дозволу.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
То получається що цей який видали потрібно міняти на два
 

Грищенко

Снайпер
видали зеленку для купівлі нарізної зброї на дві одиниці але папірець один
Должно быть два бланка,по одному на каждую единицу приобретаемого оружия.
То получається що цей який видали потрібно міняти на два
Да.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
А нафіга тоді таку пародію дали? Тупо прос- ли один бланк якого могли видати ще якомусь бажаючому
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
видали зеленку для купівлі нарізної зброї на дві одиниці але папірець один там два корешка
в звичайній зеленці - 3 частинки - 1 в магазин, одна Вам і в дозвільну. на Вашій зеленці дозвільник мутанув ще 1 бланк, який раніше прос... зіпсував. коротше це неправильно.
 

Грищенко

Снайпер
Должно быть два бланка,по одному на каждую единицу приобретаемого оружия.
7.3. Особова справа власника зброї містить такі документи:
заяву про видачу дозволу на право придбання, зберігання та
носіння на кожну одиницю зброї

Количество зеленок должно равняться количеству заяв,то есть на каждую единицу оружия.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Одна частина відразу зостається в дозвільній одна в магазин і третя знову в дозвільну, мля ждав чотири місяці а ща іще обміном будуть дінамить наверно
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
7.3. Особова справа власника зброї містить такі документи:
заяву про видачу дозволу на право придбання, зберігання та
носіння на кожну одиницю зброї

Количество зеленок должно равняться количеству заяв,то есть на каждую единицу оружия.
А я в одній заяві вказував майбутню кількість стволів яку буду купувати і вказав два
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Можна і на десять аби коштів хватило оплатити але суть не в тому, якщо я лоханувся хоча я і запитував чи можна сказали що можна ,ну ладно я , а вони ?видали зеленку де теж чорним по зеленому написано на дві одиниці, може яке новшество
 

Грищенко

Снайпер
може яке новшество
Здесь
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0637-98/page
последняя редакция документа,по которому мы все сейчас и живем.Если вы там найдете
можна...видали зеленку де теж чорним по зеленому написано на дві одиниці
соглашусь,-новшество.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
А взагалі по такому паперові мені хоть один продадуть чи полюбасу потрібно здавати на обмін?
 

Грищенко

Снайпер
А взагалі по такому паперові мені хоть один продадуть чи полюбасу потрібно здавати на обмін?
Один, думаю продадуть.Можна навіть спробувати купити два в одному місці.Але як потім ділити один корінець на дві облікові справи...певно навіть ваш продвинутий дозвільник не знає:D.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Что творится в Украине в разрешительной в последнее время не пойму????:eek::DИ к чему все это приведет тоже!!!Все-таки хороших,здоровых симптомов,которые бы прогнозировали улучшение обстановки,не вижу в упор!!Ужас!!!
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
В тім то і справа що оди потрібно взяти зрук ане магазину
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
По х
Что творится в Украине в разрешительной в последнее время не пойму????:eek::DИ к чему все это приведет тоже!!!Все-таки хороших,здоровых симптомов,которые бы прогнозировали улучшение обстановки,не вижу в упор!!Ужас!!!
По ходу п'єси Ужас це м'яко кажучи - дибілізм поближче буде, просто немає слів
 

Грищенко

Снайпер
В тім то і справа що оди потрібно взяти зрук ане магазину
Ну тогда у вас все шансы "обрадовать" разрешителя;) необходимостью переделки документов.Правда для вас этот процесс вряд-ли будет радостным и уж точно связан с дополнительными расходами.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Ну тогда у вас все шансы "обрадовать" разрешителя;) необходимостью переделки документов.Правда для вас этот процесс вряд-ли будет радостным и уж точно связан с дополнительными расходами.
А які витрати Ви маєте на увазі?
 

Грищенко

Снайпер
А які витрати Ви маєте на увазі?
Ну как минимум вам нужно будет добраться,скорее всего не один раз, до разрешиловки,-это конечно если она не находится за забором вашего участка или через дорогу.Плюс ксерокопии всех поданных документов на нарезное(дел ведь будет два).Короче,смотрите,что нужно для оформление одного учетного дела на одну единицу нарезного,умножаете это на два,вычитаете что уже уплатили и получаете примерную сумму.Транспортные и сопутствующие расходы само собой.
 
Статус
Закрита.
Зверху