Звіти з риболовлі 2021

Статус
Закрита.

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Ну що панове риболови, розпочнемо новий риболовний рік)))). На святах трохи рибалили. Що не кажи а після святкових столів, на свіжому повітрі а потім гаряча Уха, як бальзам на душу))).






 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Вчера прогулялся с балансирами. О какая красавица взяла). Честно впервые такую вижу). Стало жалко, отпустил обратно.
 

huntumy

Зброяр
Сколько затянула?
Нам что то не везёт с жерлицами. Одни шнурки. На двоих больше 30 поимок не более 1,2кг. Была поклёвка не менее 3кг у меня и товарища. У обоих срезы.
Я уже не знаю что с этим флюром делать.
Стоит 0,415 фанатик. Два среза. Тяну аккуратно. 0,5 мм нет того количества поклёвок. На титан тоже самое.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Сколько затянула?
Не взвешивал, сфоткал и сразу в лунку, жалко такую красавицу к столу)))). Думаю около 2 кг. +-.

У обоих срезы.
Я уже не знаю что с этим флюром делать.
Стоит 0,415 фанатик. Два среза. Тяну аккуратно. 0,5 мм нет того количества поклёвок. На титан тоже самое.
Жерлицами давненько уже не ловлю, но когда ловил вязял флюр даже 0,28 но вязал узлом Паломар, и возле крючка/карабинчика флюр вдвое, можно еще сделать скрутку. Обрезов было крайне мало.
При сильном повреждении после вываживания меняется поводок. Нашел архивное фото, там вроде как все понятно.
 

Вкладення

huntumy

Зброяр
У меня не было срезов 5 лет ровно до рыбалки на одном водоеме. Режет просто карау. Каждую рыбалку! Много поклёвок и много срезов. Двойной флюр 0,3мм срезал при подсечке. Поменял сразу.
 

ATIS

Снайпер
Сколько затянула?
Нам что то не везёт с жерлицами. Одни шнурки. На двоих больше 30 поимок не более 1,2кг. Была поклёвка не менее 3кг у меня и товарища. У обоих срезы.
Я уже не знаю что с этим флюром делать.
Стоит 0,415 фанатик. Два среза. Тяну аккуратно. 0,5 мм нет того количества поклёвок. На титан тоже самое.
Віталій, фанатик флюр "г"..... Мені і влітку, його різала на "ура". Взяв на пробу, і викинув.
Використовую Санлайн, ціна якість. Остані роки, тільки їм користуюся. Зрізи є але мінімальні. На жерлицях також він.
flyuorokarbonovaya_leska_siglon_fc_b.jpg
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Думаю ні.
Або ще попробуйте, тим же Паломаром, тільки одну частину флюра трохи більше робити, на картинкі як зміг))).
 

Вкладення

huntumy

Зброяр
Вирішив такий поставить.
Не можу зрозуміти, чому на тому затоні річки Псел ріже як по маслу. При чому ледь тягну. Бувало коли підсікаєш. До цього на ставках не було такого. Стояв 0,4 і навіть 0,3мм.
 

Вкладення

Vov-1

Зброяр
Вирішив такий поставить.
Не можу зрозуміти, чому на тому затоні річки Псел ріже як по маслу. При чому ледь тягну. Бувало коли підсікаєш. До цього на ставках не було такого. Стояв 0,4 і навіть 0,3мм.
Можливо бере глибоко,,в шахту"? Висока конкуренція,не грається з живцем,поводок зразу попадає на зуби?
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

джейк

Мисливець
У нас на Дністрі уже стали перші відкоси на закутинах лід 5см трищить но на жерлиці половитись хочеться на карасика .За 5 годин було 4 поклевки 2 шнурки впіймальсь по 300 -400гр відпустив .А уже під вечір збирався тут катушка крутиться личу -підсік е тай ще в корчі затянула думаю піпець .Постояв З 10ХВ дивлюсь жилка пачалась рухатась давай до себе йде тай витянув.Тішився я маленька дитина 1.7кг.
IMAG1093_1[1].jpg
 

ATIS

Снайпер
Посидів трохи з товаришами на льоду. За два роки, перший вихід.... Блін, що за зими пішли....
Окунь повний ігнор, щучка трошки покльовувала, але було багато холостих...
IMG-d0db31a992592d4e4bbf2e3ab494eb3f-V.jpg
IMG_20210123_161729.jpg
IMG_20210123_162050.jpg
IMG_20210123_162236.jpg
 

кудасов

Новачок
Як на мене, на фото вище результат просто скаженого кльову хижака. Сьогодні також вперше був на льоду - в основної маси рибалок 1-2 невеликі щуки, багато взагалі не бачили підйому прапорця. Сам трішки половив окунців, а першим "трофеєм " став судак грамів на 50 (на мотиля!). І його, звичайно, і майже половину улову окунців відпустив- хай підростають. Сніг розтанув і води поверх льоду десь 5-7 см. Ще день-два такого тепла і на лід вже не вийти, на жаль.
 

ATIS

Снайпер
Вранці не спалося, вирішив відвідати міську водойму.
Рибка була прошена, але трошки покльовувала. На фоні майже практичного безклів'я в сусідів, то можна сказати що риболовля вдалася
IMG-0bf7af701bba744c8c78d8ae4b6dc772-V.jpg
IMG-d37fba318fcce823308c790962896dda-V.jpg
IMG-c521b263f657fc3585adfba4eb75c8fa-V.jpg
IMG-18dba24500c20500c48184ee5926aada-V.jpg
IMG-c8ea4311a19a47b96a9bbeb5be0b74af-V.jpg
IMG-7700241f7bb1eda8e4dd9c4f412c12c8-V.jpg
IMG-4a6ba3f2bc61186482d87aa4e695703a-V.jpg
 
Статус
Закрита.
Зверху