Звіти з Прикарпаття

LORDI

Новачок
Появилися кривотолки у моїй темі про полювання на куріпку. Пояснюю, що в І-Ф області з жовтня 2017 року дозволено полювання на куріпку з лягавими собаками за окремими відстрільними картками, які ми придбали в обласному УТМРі та законно полювали минулої неділі.
 

LORDI

Новачок
І ми відкрились. Збір 6.45, заповнення документів, інструктаж голови, чай-кава, готові починати. Однак, туман робить корективи ще на пів години. 8.40 виходим. Трава мокрезна. Йду крайнім зліва, відстань між стрільцями десь 20 метрів. Пробую класику троплення: приблизно 20 кроків - зупинка, наступних 20 кроків - зупинка. І тут, з-під невеликого корча шипшини, десь за 4м від мене, вискакує бувалий зайчисько й прямує вздовж стрілецької лінії. Вскидуюсь (на постріл секунда, думка - якщо промажу першим, колеги не дадуть шансу на другий), приціл в голову, постріл - сальто. Патрон 3, Сага. Свіжий самокрут не ставив, бо не встиг випробувати. Емоції переповнюють: 3хв. полювання й норма добута. До машин 50м, відношу трофей, щоб цілий день не парити в рюкзаку. Далі ходьба осінніми полями, хороші пейзажі, спілкування з товаришами. Всім ні пуху:).
P.S. Заєць великий, не важив, але я...ця більші image-0-02-05-55c05b3e4eb2ef67f58a66292c34483d2886ffbaae39703b0b1f34166b6d95d9-V.jpg як в мого Лорда.
 
Зверху