Звернення до В.А. Яковлева

ura83

Слідопит
А общий знаменатель такой что в каждом райсовете есть такие участки . Или должны быть а их нет . За свой такой участок я знаю и в райсовете это не тайна.
Радий за Вас. За свій теж в курсі і для мене це також не таємниця :)
 

ura83

Слідопит
Надеюсь многие(владельцы собак охот. пород) разделяют моё желание...
Так я розділяю цілком, але...

Це відео це не відповідь і не показник . Любий студент першого курсу навіть Тернопільської Академії Народного Господарства:D який слухав не вивчав, а слухав предмет Політологію дасть відповідь що це саме за акції і чим вони керуються яка справжня мета такої акції , і на що вони вплинуть у такі країні у якій соціально економічний розвиток прирівнюється "0" (максимум - відвернуть увагу від інших проблем таких -"Бабців" на деякий час!!! ). Прошу не рівняйте Англію Німеччину і т.д.:D

Genry Ви зачепили лише один пункт - публічність, і то якось по своєму. Ви не правильно зрозуміли . Ми (Я) не хочемо щоб УТМР по телеканалу 1+1 кожного дня показували і оновляли список мисливських угідь :D:D:D.

І що Ви хочете сказати цим відео??? А якщо завтра "Бабця" вийде і скаже - "Закриємо полювання на пернатих!!!!" тоді ми мусимо піти у підпілля???, чи яка реакція повинна бути наша, будемо полювати, але тихенько, чи підемо у партизани????. що робити???

П.С.

Відповіді так і не почув.
побачив розуміння Genry виразу публічність
І зрозумів що щось робимо, чи робиться, але тихенько так щоб не дай Бог ніхто не взнав!!!!!!!
Нонсенс бляха - муха :p
 

Genry

Снайпер
Перегляньте, будь ласка, всi посилання, що виклав. Зрозумiйте, що iснуе реальний законопроект i в роботi.
 

cagor

Слідопит
А лучше была бы тайна!(
http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/JH53A00B.html
Обнять бы их(станции) и спрятать от этого десятка бабушек далеко далеко...
Да эти умники задолбали. У нас тоже такая зеленая орала что собачек бездомных нильзя обижать - кормила, потом попала на стаю в поле, куснули ее. Все соблюдает нейтралитет :)
Уже говорит надо отлавливать и в приюты. Ну думаю куснут еще раз - будет отстреливать псов бродячих.:D
 

ura83

Слідопит
Перегляньте, будь ласка, всi посилання, що виклав. Зрозумiйте, що iснуе реальний законопроект i в роботi.
Проект закону перечитав . Можливо перечитав не уважно,(кінець роб. дня:(), але на мою думку з цієї ситуації вихід є, судячи з прочитаного то з розумом можна все підправити і пробувати працювати але з першу:
1.Щоб не було так як у Івачеві (можливо порівняння не доречне але..) поки це ще не закон, а законопроект. Тоді напевне у УТМР ФМСУ і в інших схожих організаціях Лісгоспі КСУ.ітд. є спеціально навчені люди (працівники) - юристи які за свою працю отримують платню.
2. Ось і потрібно піднімати цих людей нехай теж якщо це реально (Підправте якщо помиляюсь) працюють над цим проектом, і відстоюють наші з Вами інтереси., вносять зміни ітд...



П.С.

На мою думку "кінця світу" не має просто потрібно вчасно стартанути!!!, або з вигодою для нас підійти до цього, у кожному законі є свої нюанси чи не так???? (поміняти місцями розділовий знак і можна працювати :D:D:D)

А ви що думаєте на це ???
 

cagor

Слідопит
А шо правда волкам клыки и когти вырывают????:eek: у меня легавая, так я дзьбики перепелам не откручиваю и когти не подрезаю, шо неправильно натаскиваю????:eek:o_O
 

Genry

Снайпер
Попросту у Вас все птицы беззубые какие-то! Но однозначно их преследуете(птиц), а это уже не гуманно и точка(
 

cagor

Слідопит
Попросту у Вас все птицы беззубые какие-то! Но однозначно их преследуете(птиц), а это уже не гуманно и точка(
Я так понял она косо смотрит только на контактные притравочные. А европейские безконтактные ее устраивают. А мы с перепелом не контактируем - покусает еще, ну его:)
А вооще не тем она занимается на мое мнение.
 

Корнилов

Снайпер
А шо правда волкам клыки и когти вырывают????:eek: у меня легавая, так я дзьбики перепелам не откручиваю и когти не подрезаю, шо неправильно натаскиваю????:eek:o_O
Тогда притра
Попросту у Вас все птицы беззубые какие-то! Но однозначно их преследуете(птиц), а это уже не гуманно и точка(
А может птицы не гуманно себя ведут))) Они мешают собаке спокойно гулять в поле)))
 

Genry

Снайпер
Запретят станции, а там и до охотников доберутся: Птеродактиля не стало это раз(как вариант использовался для притравки), мамонтов выохотили это два(даже есть наскальные рисунки, а это как фото/видео фиксация тех времён), ... А законопроект состряпать это им помогут.
 

ura83

Слідопит
Запретят станции, а там и до охотников доберутся: Птеродактиля не стало это раз(как вариант использовался для притравки), мамонтов выохотили это два(даже есть наскальные рисунки, а это как фото/видео фиксация тех времён), ... А законопроект состряпать это им помогут.
Не думаю що заборонять, деякі зміни може внесуть, на рахунок контактних притравок (Я так думаю). Тут в першу чергу нюанси будуть у власників норних і лайок, але все одно вихід якийсь думаю найдуть.
 

Genry

Снайпер
Не думаю що заборонять, деякі зміни може внесуть, на рахунок контактних притравок (Я так думаю). Тут в першу чергу нюанси будуть у власників норних і лайок, але все одно вихід якийсь думаю найдуть.
Ваші слова да Богу в вуха!
 

ura83

Слідопит
Ваші слова да Богу в вуха!
Помирати:D:D:D раніше часу не можна!!!!., і чекати і надіятись на "кінець" теж не вихід.
Зараз УТМР і ФМСУ ітд.. навпаки потрібно з НАПОРОМ займатись роботою по мисливському
собаківництву


П.С.
О держава к-ва. - "бляхам" ради дати не можуть, там стріляють, долар 27, бензин 30, виробництва немає, люди масово виїжджають.....................життя "КАЗКА". Лишилось Проект закона № 6598 довести до пуття і заживемо....

Все дописувати у других темах, окрім про гончих не буду НЕРВУЄ:):D:D:D

(Правду кажуть менше знаєш краще спиш :D:D:D)
 

Romster

Мисливець
Набравсь терпіння глянути перше відео - відверта маніпуляція фактами... за одне не договорить, за інше перегне... шкарбуниха несла відверту маячню, краще б клумбу прополола ((((
Прикро що публіка пересічна так ніколи й не дізнається, що ж і як насправді відбувається на притравочних
 

cagor

Слідопит
Набравсь терпіння глянути перше відео - відверта маніпуляція фактами... за одне не договорить, за інше перегне... шкарбуниха несла відверту маячню, краще б клумбу прополола ((((
Прикро що публіка пересічна так ніколи й не дізнається, що ж і як насправді відбувається на притравочних
Жаль даже что она сама так и не узнает что да как. Такую ахенею нести, это ж в нее надо верить или откровенно врать. Лисят откачиваюь, штопают.
 

cagor

Слідопит
Не думаю що заборонять, деякі зміни може внесуть, на рахунок контактних притравок (Я так думаю). Тут в першу чергу нюанси будуть у власників норних і лайок, але все одно вихід якийсь думаю найдуть.
Пустозвон и все. Самый банальный вопрос на чьем салате будут жить те животные которые содержатся на притравочных? Мяса давать нельзя, для этого надо убить другое животное, выпустить на волю, дак как же они без клыков, бедные жить будут. Как и собаки бездомние по мусоркам лазить? Хто будет содержать? Государство? Хрен там, тех же собак потихому отпускают. Не там правды ищет
 

Корнилов

Снайпер
Пустозвон и все. Самый банальный вопрос на чьем салате будут жить те животные которые содержатся на притравочных? Мяса давать нельзя, для этого надо убить другое животное, выпустить на волю, дак как же они без клыков, бедные жить будут. Как и собаки бездомние по мусоркам лазить? Хто будет содержать? Государство? Хрен там, тех же собак потихому отпускают. Не там правды ищет
А шубу лисью или... неверно любит)))
 
Зверху