Зберігання зброї за місцем проживання чи прописки?

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Доброго вечора!
Знаю, що на цю тему було багато написано..., але якщо є колеги кому не важко, то прошу ще раз допомогти.
Ситуація наступна: місяць тому мав необережність змінити місце прописки ( приписався у селі такби мовити на дачі), але фактично проживаю у другому місці. В п'ятницю маю йти продовжувати дозвіл на зброю. Прокоментуй алгоритм моїх дій у дозвільній, як вірно поступити у даній ситуації?
 

tyrist 1945

Тигр
Доброго вечора!
Знаю, що на цю тему було багато написано..., але якщо є колеги кому не важко, то прошу ще раз допомогти.
Ситуація наступна: місяць тому мав необережність змінити місце прописки ( приписався у селі такби мовити на дачі), але фактично проживаю у другому місці. В п'ятницю маю йти продовжувати дозвіл на зброю. Прокоментуй алгоритм моїх дій у дозвільній, як вірно поступити у даній ситуації?
Де живеш, там зберігаєш.
 

old hunter

Снайпер
Товарищ живет несколько лет не по месту прописки. Ходил к своему разрешителю, написал заявление, что проживаю там то и там и разрешитель передал дело в тот район где он проживает.
Продлевает теперь разрешение у разрешителя по месту фактического проживания.

Ну и оружие у него там где живет, у сейфе конечно прикрученном к стене :D
 

XXL

Снайпер
Прописан в квартире,живу в доме.В заявление указывал хранение по факту проживания
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Доброго вечора!
Знаю, що на цю тему було багато написано..., але якщо є колеги кому не важко, то прошу ще раз допомогти.
Ситуація наступна: місяць тому мав необережність змінити місце прописки ( приписався у селі такби мовити на дачі), але фактично проживаю у другому місці. В п'ятницю маю йти продовжувати дозвіл на зброю. Прокоментуй алгоритм моїх дій у дозвільній, як вірно поступити у даній ситуації?
Йдете в дозвільну, ну там де Ви зараз.
Пишете заяву:
".. в зв'язку зі зміною місця постійного проживання прошу трям-парям-паря-пам-пам..." Дозвільник в курсі..
Потім вони самі відправлять Вашу справка дозвільну по новому місцю проживання.
Єдине, там є певні терміни...
Ну після зміни місця, Ви маєте в певний строк піти подати заяву і також щось там на новому місці. Але я вже точно не пам'ятаю.. треба дивитися..
 

zlody

Мисливець
Извиняюсь за офтоп. К кому как часто дозвильники приходили? И должны ли предупреждать?
 
Извиняюсь за офтоп. К кому как часто дозвильники приходили? И должны ли предупреждать?
Та побійтеся бога)) яке попереджати))
Навпаки тишком-нишком нишком.
Раптом у Вас сейф не замкнений, рушниця не в сейфі - це їхній хліб!
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Ви не зрозуміли, підтвердження потрібно, якщо Ви постійно живете не за місцем реєстрації. Тоді так.
Наприклад, довідку з місця роботи, чи договір найму житла, чи щось інше, що підтверджує Ваше право перебування за цією адресою.
А якщо Ви постійно перебуваєте за місцем своєї реєстрації, нехай і вчора зміненої, то підтвердження все рівно у Вас у паспорті :)
 
Извиняюсь за офтоп. К кому как часто дозвильники приходили? И должны ли предупреждать?
До мене приїздили тричі на рік на протязі 4 років. Дозвільнику не дав в мисливця зброю забрати. Все сейф перетрушував. На 4рік з посмішкою на обличчі запитав: Що ти шукаєш? Мілкокаліберні патрони? То їх не було і не буде! А два шомпола, які знаходяться в сейфі то від пневматичних гвинтівок. Мусив показувати, не вірив) та і по діаметру вони різні. Дарував один, так сказать для чистоти експирименту, щоб проїхав до одного із власників та порівняв х... з пальцем. Відмовився.
Тепер їздить раз на рік.
 
Зброю хотів у мисливця забрати, оскількі той скоїв дтп, так сказати до рішення суду.
Я йому відповів, що не маєш права, мисливець зброєю не погрожував. Зброя на момент дтп знаходилась в сейфі, він нею не погрошував. Та взагалі зброя не є транспортним засобом.
Від тоді він мені ніби член сімї став:D:D
 

zlody

Мисливець
Два раз продлевал в сентябре опять нужно. В общей суме это 9 лет получается владею. Пока не приходили. Правда и дозвильник у меня нормальный.
 

tyrist 1945

Тигр
32 роки я легальний власник зброї. Ні разу не провіряв ніхто. Але й причин для провірки не було. Я чемний:D
 

old hunter

Снайпер
Ну в общем то разрешители тоже знают что есть мобильная связь и пользуются ею.
Обувь нынче не дешевая а пока всех обойдешь, глядишь и сандали новые покупать нужно, а оно им надо :D
 

cagor

Слідопит
з депутатом дому (якщо проживаєте в багато-поверховому будинку) або тепутатом вулиці якщо це власний будинок, письмово складаєте акт фактичного проживання, його підписує сам депутат та три сусіди, ідете з ним в селищну раду вам ставлять печать та присвоюють номер документу з записом в журнал. Несете дозвільнику, це і є підтвердження, якщо немає договору оренди житла або теща не прописує. З власного досвіду.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
я зарегистрирован и проживаю по разным адресам но в одном районе Киева спаравку давал про то что проживаю не по месту регистрации,а товарищь просто пришол сказал что у гражданской жены живет и все
 
Зверху