Затыльник "калоша" на приклад - мягкий, прочний, надёжный

Статус
Закрита.

alex_hunter

Мисливець
В наличии остались затыльники "калоша "Pachmayr":
Глубина калоши 10см, толщина затыльника около 1см-1,3см (коричневый, черный) размеры S (для затыльника 12 см) L ( для затыльника 13,5см) глубина около 10см.
Цена 535грн.

+380633680950 Viber, WhatsApp
Заміряйте висоту Вашого затильніка.
 

Мар"ян

Мисливець
Вітаю! Цікавить наявність коричневого на приклад висотою 13см. ширина 4 см.
 

Мар"ян

Мисливець
Чорный продан.
В наличии остался только коричневый, размер L.
А мені говорили, що коричневого немає і рекомендували чорний меншого S розміру, який на прикладі тріс бо виявився замалим! Купив значно дешевше на іншому ресурсі необхідний розмір L , який чудово підійшов! Не знаю, що це було, але продавець мабуть не компетентний!
 

alex_hunter

Мисливець
За весь час я продав не один десяток затильників ( калош) і жодних нарікань не було від покупців.
Я декілька разів запитав Вас, чи правильний розмір затильніка Вашого прикладу. Ви сказали, що 13 см. Розмір L для затильніка висотою 13,5 см. Якщо у вас розмір 13 см то L (13.5cm) буде великим. Якщо калоша велика то вона не виконуе своі функціі. А коли надягали калошу Ви не бачили, що розмір малий?
1) Завжди можна зробити заміну розміру, або повернення
2) Ви дали не правильний розмір.
3) Ви зіпсували товар, чим втратили можливість зробити заміну чи повернення.
Здається не компетентний був той, хто приклад міряв.
 

Мар"ян

Мисливець
За весь час я продав не один десяток затильників ( калош) і жодних нарікань не було від покупців.
Я декілька разів запитав Вас, чи правильний розмір затильніка Вашого прикладу. Ви сказали, що 13 см. Розмір L для затильніка висотою 13,5 см. Якщо у вас розмір 13 см то L (13.5cm) буде великим. Якщо калоша велика то вона не виконуе своі функціі. А коли надягали калошу Ви не бачили, що розмір малий?
1) Завжди можна зробити заміну розміру, або повернення
2) Ви дали не правильний розмір.
3) Ви зіпсували товар, чим втратили можливість зробити заміну чи повернення.
Здається не компетентний був той, хто приклад міряв.
Не перекручуйте факти, коричневого затильника не було в наявності, це по ваших словах, я хотів коричневий, але вам з гори видніше було, чорний залежався мабуть!?
 

Kostyantyn

Новачок
Когда будет следующая партия, пожалуйста сообщите. Интересует коричневый.
Спасибо.
 

Kostyantyn

Новачок
Я пока не знаю финальную высоту. Сейчас мне подрезают приклад. Когда будет финальные размеры отпишусь.
 
Статус
Закрита.
Зверху