Заточка ножей

Mentor

Мисливець
При замовлені заточки, в приватному повідомленні прошу вказувати:
- модель ножа (репліка), тип сталі, характер пошкоджень і побажання до кінцевого результату. Бажано надіслати і фото ножа - так легше оцінити обсяг роботи.
- відправляючи посилку, запаковуйте її ретельно, але компактно ( приїжджав до мене фолдер в коробці від взуття :) ) Вказуйте повну вартість страхування (всяке трапляється)
- оплата обговорюється індивідуально, оскільки чітко встановленого прайса або формули розрахунку в мене не має. Сама оплата проводиться Вами тільки після отримання ножа!
З повагою.
Оборотная.jpg
 

Вкладення

Mentor

Мисливець
Доброго вечора. Які ціни, де знаходитесь?
оплата обговорюється індивідуально, оскільки чітко встановленого прайса або формули розрахунку в мене не має.
Надсилаєте фото ножа, побажання по заточці - тоді визначаємось і узгоджуємо. Відправка любим перевізником. Територіально знаходжусь Івано-Франківській обл.
 

ATIS

Снайпер
Ну хоть плюс мінус. В нас наприклад точить людина, то в нього такса 40 грн. Точить бомбезно, не питає який ніж.
 

Altay1972

Снайпер
Есть вот такой нож, сталь S290, твердость 70 ед, длина лезвия 150 мм... сколько будет стоить вывести заточку в идеал, чтобы я его потом хотя бы года три не точил...

20161008_202354.jpg
 

Altay1972

Снайпер
чтобы я его потом хотя бы года три не точил...
Нет, ну это немного шутя...
Меня больше интересовал вопрос цены заточки именно этого ножа, поэтому я и привел его характеристики, марка стали, твердость, длина лезвия...
хочется понимать бюджет, цена заточки плюс два пересыла...
 

Mentor

Мисливець
Скиньте мне на вайбер детальные фото пациента. Есть ли повреждения на РК, хотите ли переточку на другой угол и т.п. Можно перезвонить, все обсудим. Пока что я вижу темную фотку с клеймами, которые меня вовсе не вводят в благоговейный трепет :)
 
Зверху