Затильники Benelli Vinchi, M2, Comfort, SBE.

Муга

Мисливець
Гребень , тоже стану в ожидание.С тыльком отохотелся весь сизон. Только положительные отзывы.Изделие просто огонь. Грезь, на пол, в болото. Да не важно что. Домой приехал. Губкой помыл и все. Как новый. Продовцу процветания и побольше заказов. Вещь своих денег стоит.
 
Останнє редагування:

UHIM

Мисливець
Привіт вмім. Маю в наявності декілька середніх затильників з легким браком. По 500 грн налітай
 

Вкладення

UHIM

Мисливець
Можливо в когось є старий пошарпаний затильник до франчі афініті, готовий купити ща адекватні гроші, мені потрібно його розрізати.
 

UHIM

Мисливець
Якщо в кось є гребні на бенелі вінчі, відправте будь ласка для зразка всі пересили за мій рахунок, а також знижка на наш виріб
 

Муга

Мисливець
Я думаю м 2 гребень, вам больше надо. Они намного быстрей портятся.
 

UHIM

Мисливець
Та будь який гребінь. Хто має зразок відправляйте. З мене пузирь..
 

sem97

Мисливець
Приветствую!
Получил и я свой тыльник на приклад.;)
Качество - лучше оригинала.
Молодцы, успешных продаж!
 

UHIM

Мисливець
Дякую за відгук. Стараємся...
Хай служить і приносить задоволення від користування
 

UHIM

Мисливець
Доброго дня шановні форумчани. Нажаль з затильником до франчі афініті нічого невиходить. Для його виготовлення потрібно виготовляти пластину з твердого матеріалу ( метал, пластик) а потім на цю основу лити поліуретан. Це дороге задоволення, немає сенсу цим займатись. Просто вилити його з поліуретану невиходить, він тоді немає жорсткості і не тримається в прикладі.
 

UHIM

Мисливець
Зараз будемо пробувати виготовити гребінь. Можливо щось з цього вийде
 

UHIM

Мисливець
Доброго дня шановні форумчани. Тильники в наявності.
 

Вкладення

UHIM

Мисливець
А також гребні до бенелі м2. Ціна така ж сама, 1000 грн. В наявності 2 штуки, люди приміряють залишать відгуки, тоді запустимо далі в роботу
 

Вкладення

UHIM

Мисливець
З'явився в наявності до М2 оригінал. Розмір середній. Ціна 1500 грн.
 

Вкладення

Зверху