Затильники Benelli Vinchi, M2, Comfort, SBE.

sanyek

Новачок
Резерв на 1 маленький. Реквізити для оплати в особисті повідомлення. Дякую.
 

UHIM

Мисливець
Доброго дня шановні форумчани. Тема надалі залишається актуальною. Ми знайшли іншого поставщика на поліуретан. Тепер сформувалась остаточна ціна на виріб це 1000 грн., за один затильник.
Всі попередні затильники продані.
 

UHIM

Мисливець
Хто має затильник від франчі афініті і готовий їм поділитись на декілька днів буду дуже вдячний. Всі пересили на мені, а також знижка 10 відсотків на мій затильник.
 

UHIM

Мисливець
Також в наявності маю 3 затильника середнього розміру… посадочне місце на 5-8 мм., ширше від оригіналу (технологічний брак). Йогозапросто можна підрізати ножем і він стане як рідний. Ціна на один 600 грн.
 

Leodr

Снайпер
Я готов Вам прислать затыльник, от Франки , давайте координаты в личку!
 

UHIM

Мисливець
Доброго дня шановні форумчани. Прислали колеги мені затильник для франчі афініті. Спробували ми зробити такий з поліуретану. Проблема в тому, що його неможна нормально зафіксувати до прикладу рушниці. Шуруп при затягуванні прориває поліуретан. В оригінальному затильнику стоїть пласмасова пластина з втулками, які служать для упору шурупів. Ми можемо зробити такий самий, але для цього потрібно зіпсувати старий затильник.
Можливо в когось є зношений затильник від франчі афініті, дайте знати, в боргу не залишусь.
 

sanyek

Новачок
Доброго дня, чи планується виробництво гребнів на приклад бенеллі Benelli?
Дякую за тильник, став як рідний:)
 

Вкладення

Останнє редагування:
Зверху