Затильники Benelli Vinchi, M2, Comfort, SBE.

UHIM

Мисливець
Ще на залишку декілька залишилось. Наступна партія з нового року
 

UHIM

Мисливець
Ну що ж, знижки.!!!
Теме не цікава для мисливців.
Понижаю ціну до 1000 грн.
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Придбав у Сергія ось такий затильник (Medium). Вже встановив на приклад. Якістю задоволений повністю, рекомендую як надійну альтарнативу оригіналу.
П.С. Поруч мій старий, оригінальний затильник, який з часом став непридатним до використання.
Подякував продавцю!
 

Вкладення

UHIM

Мисливець
Налітай!!! АКЦІЙНА ЦІНА 950 ГРН.
В наявності 2 малих та 2 великих. ЦЕ ОСТАННІ, БІЛЬШ ВИГОТОВЛЕННЯ НЕБУДЕ...
Немає попиту.
 

krava1967

Мисливець
Як на мою думку так вам нужно розширити асортимент а то ви зробили ставку на бенеллі,бенелли не в каждий охотник мае, в основному иж,тоз и турки
 

UHIM

Мисливець
Дякую за пораду...Назвіть мені рушниці в яких є проблеми з затильниками...
 

UHIM

Мисливець
Я неможу зробити матрицю, використати дорогий поліуретан+ фарбник чорний і зробити тильник ціною 200 грн.
 

krava1967

Мисливець
Я думаю багато бажаючих найдеться помінять пластікові затильник на своіх іжах і тозовках на гелевій по ціні не 200 а на приклад 500 і я тоже стану в чергу
 

UHIM

Мисливець
Можливо. Бізнес у вільний час на майбутнє. Зараз поки вільного часу немає.
 

sem97

Мисливець
Налітай!!! АКЦІЙНА ЦІНА 950 ГРН.
В наявності 2 малих та 2 великих. ЦЕ ОСТАННІ, БІЛЬШ ВИГОТОВЛЕННЯ НЕБУДЕ...
Немає попиту.
Добрый день.;)
Желаю приобрести средний затыльник.
Без пузырьков и дефектов.
Если нет в наличии, подожду.
Спасибо.;)
 

Leodr

Снайпер
Доброго Вам, є промлемні тильники на Франчі Афініті, вважаю і попит на них буде! Та і я би собі замовив про всяк випадок! Розгляньте! Бо цих рушниць є в людей, кількість! З. Пов
 

UHIM

Мисливець
Доброго Вам, є промлемні тильники на Франчі Афініті, вважаю і попит на них буде! Та і я би собі замовив про всяк випадок! Розгляньте! Бо цих рушниць є в людей, кількість! З. Пов
Спробую запустити у виробництво, тільки чи є сенс, вони по ціні вийдуть до 1000 грн. Він новий стільки коштує.
 

Leodr

Снайпер
Новые очень, скажем так не хорошего качества! Новые стоят, если не ошибаюсь 700-800грн. Если будете запускать в работу буду первым на резерв!
 

UHIM

Мисливець
В наявності 1 маленький, 2 середніх, 1 максі. А також один оригінальний італійський затильник. Ціна за мої 950 грн. Ціна за оригінал 1500 грн. Розпродаю ті, що є в наявності, через те і така ціна. Більше затильників виготовляти по такій ціні НЕ БУДУ!! Ціна виготовлення під замовлення 1300 грн. Без торгу. Тема актуальна до кінця місяця, далі модератор її закриє.
 
Зверху