Запитання по посвідченню мисливця

Статус
Закрита.

трудяга2

Мисливець
Власне в мене таке запитання до шанованого товариства-міняючи матроску (до речі міняти її в нас почали чомусь в області-раніше все мінялось на місці в районі) мені скаазали що потрібно замінити посвідчення мисливця - мотивуючи тим що в мене посвідченння виписане в Хмельницькій обл. а так як я проживаю у Волинській обл. уже слава богу 15 років мені потрібно отримати посвідчення за місцем проживання(чесно кажучи -чи я дурний чи начальство в області сильно вумне) Посвідчення в мене видане1997року 13 серпня Державним лісогосподарським об,єднанням ,,ХМЕЛЬНИЦЬКЛІС,,Я в принципі не розумію - видане посвідчення - по моєму не міжобласене і не міжрайонне - по моєму воно діє по всій Україні і немає різниці де воно видане - воно повине діяти по всій території України а виходить що на Волині воно втрачає свою силу і потрібно його міняти - щоб видане було у Волинській обл.так власне поясніть мені - чи тоя чогось не розумію - чи то Волиньліс уже не державний.
 

Вкладення

boroda1977

Мисливець
Добрый день!!!
Ваше посвидчення действует по всей Украине!!!
То Вам просто голову морочат.
С Ув!!!!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Где-то уже была на форуме подобная тема и недавно. Но там был вывод, что менять все-таки надо.Поищите.
 

трудяга2

Мисливець
Ні не перестане дивувати нас верховна рада (нова мітла по новому мете)-своїми дурнуватими замашками -створюючи видимість роботи.Ось витяг з їхнього закону (2.11. У разі зміни місця реєстрації особи вона може отримати нові контрольну картку та посвідчення мисливця у відповідному органі за умови пред'явлення паспорта громадянина України з відміткою про реєстрацію в цій адміністративно-територіальній одиниці та подання нею відповідної заяви, анкети мисливця та повернення посвідчення мисливця, яке було одержане нею за попереднім місцем реєстрації. Повернене посвідчення мисливця анулюється.) КОротко кажучи-а давайте поміняємо шило на мило.Я би ще зрозумів якби міняли посвідчення по всій Україні -на пластик (мета -новий приплив коштів)-а так я відказуюсь розуміти тих людей -які приймають такі закони(напевно мозги жирком заплили і перемістилися трохи нижче спини). Тай у керівництва нашого лісхозу не краще-весною міняли матроски -і ніхто ні гу-гу хоча закон прийнятий01 жовтня2014 року а зараз коли на носі відкриття -потрібно їхати в область щобнаписати заяву -посвідчення видадуть на протязі 30 днів і -прощавай відкриття. Всім дякую за участь і відповіді.
 
Статус
Закрита.
Зверху