Заміна контрольної картки

Статус
Закрита.

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Уточніть по Полтаві.
Ви ці реквізити брали нещодавно?
Міняють картки вже в обласному управлінні лісового господарства?
Ось посилання на сторінку їх сайта: https://upravles.gov.ua/press/anonsi/1569496729
Рахунок брав сьогодні, мінятиму в п"ятницю (районне лісництво).
 

olezh74

Новачок
Бердичів. Сьогодні взяв реквізити, проплатив у банку, здав стару картку і до неї додав квитанцію на нову. Всі працюють, чемні, привітні люди. Сказали прийти приблизно через два тижні і забрати готову картку. Все працює!!!
 
Я б теж на їх місці був чемним! Інакше поб'ють! )))
В Полтаві картку видають одразу!
Відчуйте різницю!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Бердичів. Сьогодні взяв реквізити, проплатив у банку, здав стару картку і до неї додав квитанцію на нову. Всі працюють, чемні, привітні люди. Сказали прийти приблизно через два тижні і забрати готову картку. Все працює!!!
То вони, мабуть, самі возять ваші картки до облуправління. Бо дуже довго!..
 

кей

Мисливець
Бердичів. Сьогодні взяв реквізити, проплатив у банку, здав стару картку і до неї додав квитанцію на нову. Всі працюють, чемні, привітні люди. Сказали прийти приблизно через два тижні і забрати готову картку. Все працює!!!
Зрозуміло ж! Потрібно розгрузити ... вагонів вугля. Чи заповнити 1000 сторінок тексту. В нас не так: все як завжди .........Якщо квитанція, то через .... або енна сума та відразу!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Зрозуміло ж! Потрібно розгрузити ... вагонів вугля. Чи заповнити 1000 сторінок тексту. В нас не так: все як завжди .........Якщо квитанція, то через .... або енна сума та відразу!
Видно, я плохо объяснил: в областном центре есть областное управление, которое и меняет карточки: пришел, сдал старую и квитанции, а тебе тут же напечатали новую и выдали, поставив подпись и печать.
А в районном центре карточки не выдают, а только могут собрать в определенном количестве со всеми квитанциями и раз в неделю-две съездить в областной центр, где и поменять, а потом привезти к себе в район, и вам надо еще раз сходить к ним для получения новой. Или ничего это не делать и не ждать, когда они в область поедут, а самому сесть на... что-то и съездить в облцентр и самому поменять. Что вас больше устраивает?
Кстати, так раньше и через райсоветы УООР собирали и перевозили, но потом прокуратура лесникам вставила... трендюлей, и лавочка закрылась.
Так хоть понятно?!.
 

Корнилов

Снайпер
Видно, я плохо объяснил: в областном центре есть областное управление, которое и меняет карточки: пришел, сдал старую и квитанции, а тебе тут же напечатали новую и выдали, поставив подпись и печать.
А в районном центре карточки не выдают, а только могут собрать в определенном количестве со всеми квитанциями и раз в неделю-две съездить в областной центр, где и поменять, а потом привезти к себе в район, и вам надо еще раз сходить к ним для получения новой. Или ничего это не делать и не ждать, когда они в область поедут, а самому сесть на... что-то и съездить в облцентр и самому поменять. Что вас больше устраивает?
Кстати, так раньше и через райсоветы УООР собирали и перевозили, но потом прокуратура лесникам вставила... трендюлей, и лавочка закрылась.
Так хоть понятно?!.
Не по теме, не знаю куда:)
 

Вкладення

olezh74

Новачок
Полтава - облцентр, Бердичів - районний відгалузок!..
Так, Бердичів районний центр. Оскільки поспішати немає куди, до початку сезону ще довго, то картку здав щоб самі робили. В обласний центр (Житомир), співробітники їздять раз на два тижні, от тоді і отримають нову та привезуть. Міг сам поїхати в область щоб отримати там відразу, але не мав бажання, оскільки часу ще вдосталь, все-рівно до відкриття нового сезон ще приблизно 66 днів:)
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Так, Бердичів районний центр. Оскільки поспішати немає куди, до початку сезону ще довго, то картку здав щоб самі робили. В обласний центр (Житомир), співробітники їздять раз на два тижні, от тоді і отримають нову та привезуть. Міг сам поїхати в область щоб отримати там відразу, але не мав бажання, оскільки часу ще вдосталь, все-рівно до відкриття нового сезон ще приблизно 66 днів:)
Все вірно! Окрім того, що, взагалі-то, сезон починається від 01 травня... Так не так уж і "далеко"! ;) :(
 

olezh74

Новачок
Все вірно! Окрім того, що, взагалі-то, сезон починається від 01 травня... Так не так уж і "далеко"! ;) :(
Так, згоден. Формально сезон розпочинається з 1 травня. Але, особисто моя суб"єктивна думка, в тому що для переважної більшості мисливців, на практиці, початком нового сезону є день відкриття на пернату дичину. Але то все "лірика", дай Бог щоб цього року вчасно відкрилися по перу.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А у когось десь він почався з 1 травня? Що, ліміти на козу є і ліцухи видають?
За Законом він міг би початися від цього цієї дати! Але без затверджених лімітів та норм "погоджувальники" здебільшого його не погоджують... А користувачі (як мінімум!) від цього страждають...
 

oliver

Слідопит
Тернопільська область, тільки що отримав. Зверніть увагу, треба обовязково вказувати ІПН в призначенні платежу.
зображення_viber_2020-06-04_11-47-02.jpg
 

olezh74

Новачок
А у когось десь він почався з 1 травня? Що, ліміти на козу є і ліцухи видають?
Я написав "формально розпочинається", а не "розпочався". Скажіть, Ви до мене маєте притензії за "невідкритий" сезон чи просто запитуєте з метою інформування???
 
Статус
Закрита.
Зверху