ЗІМСОН! Яка модель?

VICTOR555

Новачок
Допоможіть розібратись із рушницею. Зімсон 1949 р.в., 12 калібру, довжина стволів 745 мм. Яка це модель, які звуження? По можливості які патрони "любить"? Наперед вдячний.
 

Вкладення

Lou

Новачок
Имею, аналогичное. Модель 70.
В моем сужения 0,7 и 0,9 мм. (при канале ствола близкому к паспортному в 18,2 мм.)
Использую как основное по пуху, патроны использую самозаряд 3 и 0 по 32 гр.
Но считаю, что подбор патрона дело индивидуальное для каждого ружья. Мое, например, совершенно не любит картечь любого размера.
На сколько я вижу на представленном экземпляре не родное дерево.
 

Zimson

Слідопит
А по моему ето модель 35-70.Довольно широко распространенная модель на постсоветском пространствеСам такое имею только 58г.в.Сужения можно померять штангенцыркулем но ето будет приблизительно а для более точного промера нужен нутромер или калибровочные пробки.
 

VICTOR555

Новачок
>На сколько я вижу на представленном экземпляре не родное дерево.[/quote]
Так дерево не рідне. Але я його вже змінив. Виготовили ложе під мене. Просто супер. Буде можливість сфотографую. Місцевий масйстер виконував. Як нарахунок пострілів пулями? Які дають кращий результат з нього? Наприклад "моноліт".
 

VICTOR555

Новачок
Доброго вечора шановні! Сьогодні мав можливість помірятивнутрішній діаметр стволів (якщо все правильно поміряв): лівий - 17,2 ; правий - 17,5. Довжина ствола 746-747 мм. Які звуження? В інтернеті шукаю інформацію нічог не може знайти. Допоможіть.
 

kolya55

Мисливець
1.0 +_ 1.2 приблизно під мілку дріб а пулями з 1 можна и то підкаліберними і невсіма моделями куль.ну я не спец може ще хто шо підкаже.модель35.
 

gebels11

Слідопит
Уважаемый VIKTOR555 это вы померяли не диаметер канала стволов.а диамитер дульных сужений.Теперь померяйте калибрами диаметер канала ствола отнимите разницу и получите ответ на ваш вопрос какими пулями можно стрелять.Дульные сужение мерять нужно внутримером ни вкоем случии не штангель цыркулем потому как штангель может дать погрешность до двух десятых.С.УВ.GEBELS11



д
 

VICTOR555

Новачок
Дякую за поради. Я про такий спосіб здогадувався. Та все ж думав що люди підскажуть які мають таку рушницю.
 
Зверху