Житомирський студент-браконьєр

Mechanik

Снайпер

Mechanik

Снайпер
Ну что тут сказать я даже и не знаю....Один мат на языке.
Бідняжка студент, мізерна стипендія, стара мобіла на кармані, і рвані кроси на ногах.
Піти підзаробить фізично - хрена, не піде. Там треба пахать, і ще як.
А тут...прибамбаси дістав, виставив, і залишається тільки добити по голові - тваринку.
І який з нього буде аграрій чи еколог? Та - ніякий. Бракоша з нього буде, з дипломом універа.
В свій час, коли навчався в інституті на початку 80-х років, за знайдену пусту пляшку з під пива в гуртожитку кімнаті студентів - НА ВИХІД і ДОПОБАЧЕННЯ
А зараз, ще якійсь розслідування проводять, граються з ними, як з писанками.
Рябим телятко народилось, і рябим помре.
 

mulyavchik

Снайпер
І який з нього буде аграрій чи еколог?
А такий самий, пане Володимире дибіл,які зараз засідають у можновладних кабінетах. Яким потім різні "Борейки" навішають макаронів на вуха і вони будуть крутити нашим законодавством та полюванням як циган сонцем.
 

mulyavchik

Снайпер
Я думаю что когда будет наказание
Да когда же оно будет Дима? Я б за такое сразу же без суда и следствия.... сразу на корню.С нашими идиотскими законами пока оно дойдет до логического завершения то и судить уже некого будет.
 

Аким

Мисливець
Да, мляха... Я пороги всяких чинуш обивал четыре года, дабы лицуху на бобра взять... так и не знаю как она выглядит))) под ихние клятвы-усмешки.
может и парень захекался бегать и чета искать. :DНи че не ново под палящим Солнцем.
 

Аким

Мисливець
Я думаю что когда будет наказание,причем одно для всех не зависимо от статуса человека,вот тогда и будет порядок в отрасли.
хехе... Фюрер, известно, за проезд заячьий, кончал безбилетника... Только и фюрера нет, а потом, когда будет, его опять - не будет.
 
Зверху