Его Величество Мед

Аникей

Мисливець
Сьогодні і мої бджілки частина "облетілись".Ще холодно. Синички зарази не давали бджолам життя. Прийшлось годин дві стирчати на пасіці та хоч трішки ганяти синиць.
 

Mechanik

Снайпер
Моі вітання Вам Шановна Громада.
Шановний Пане Олександр ( Фандорин) караван з солодким золотом, вирушив на південь України.
Зупинка каравана, за вказаною Вами адресою.
Смачного Вам.
 

Вкладення

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Все отримав! Володимире Михайловичу, як кажуть мої студенти - "Респект і уважуха!"
 

Вкладення

Mechanik

Снайпер
Ну й добре, що все прибуло вчасно. Караван був надійний, попри довгу дорогу до Вашого міста.
Screenshot_(2)_compressed20161005.jpg
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Вы того, этого.. № карты давайте!!!!!
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Благодаря многоуважаемому Владимиру Михайловичу (в миру Механик) открыл для себя гречишный. Пробовал свежий херсонский - категорически не понравился, кислит на послевкусии, как и цветочный. Володин кристализированный - это что-то! Мягчайшие кристаллы, органолептика - как вареная сгущенка "Ириска", вкус, аромат... Или гречиха на Тернопольщине другая? Короче, #3 после кипрейного и эспарцетового. Володя, спасибо!
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Mechanik

Снайпер
Дякую Вам Саша, за Вашу відвертість та щирість. Мені аж незручно стало, перед аудирорією. Я не такий вже й бджоляр великий.
Так тримаю для себе, та щоб людям було.. Люблю цю справу, та цих комах. Без бджоли на землі, кінець нам буде - усім.
Щодо сорту гречки. Не знаю я з якого сорту гречки бджоли брали взятку. Але в цьому є Ваша правда.
Різні сорти гречки, і мед різний, це так. Знаю одне, несли вони взятку з одного поля господаря.
І так дружно, що було видно тільки один їхній напрямок, на південь з ранку і до смерканку.
Та і господарь дякував мені, що зібрав хороший урожай гречки.
А хлопці десь вивозили на інші поля, і приїхали ні з чим. Гречка була - не медоносна.
А в цьому році як буде, одному Богу відомо. Поживем, побачим.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Совершил научно-гастрономический вояж по маршруту Херсон - Киев - Одесса - Минск - Астана - Кустанай - Петропавловск - Павлодар - Омск - Новосибирск - Томск - Красноярск - Новосибирск - Астана - Минск - Одесса - Херсон....
Реально, после 8 перелетов нахожусь в прострации. Биологические часы сбиты на +4 часа... Аут...
Из запомнившегося: мед из кипрея (не удержался - привез даже с перевесом багажа), варенье из еловых шишек, каленые кедровые орехи, казахский сухой овечий сыр курт, и БАРАНИНА!!!!!!!!!!
Очень впечатлила Астана - такой себе Сингапур в степи, построенный за 10 лет... Неприятный осадок от общения с казахскими пограничниками - наши в сравнении с ними - просто душки...
 

Вкладення

Mechanik

Снайпер
З поверненям Вас на Рідну Землю, Саша.
Да...подорож Ваша була, не на жарт - напруженою. Ще б трохи і Ви б мабуть залетіти б десь на Екватор, чи в Антарктиду до білих медведів.:(
Тоді усьо...Ваш біологічний годинник пішов би певно в рознос, як дизельний двигун. Тьфу...тьфу.
Тож тепер, по-тихеньку переналаштовуйтесь на східно європейський часовий пояс GMT / UTC+3
А що там під крилом літака, оленів чи сайгаків, часом не помічали?
Розумію - висота польоту під 10 тисяч метрів, побачити - неможливо.
Кажете Астана - Сінгапур в степу. Ви ж знаєте Саша, в якій країні ми жили і живемо.
Де все і всі - крали і крадуть далі, мішками та камазами з прицепами.
А от тракторець "джоник" 8345RT на гусеничному ходу, з 345 кінськими силами, можна було б прихватить :) з собою на Україну.
У нас в господарстві, все згодиться. Ми ж все таки, країна - хліборобів.
 
Останнє редагування:

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Володя, то є краще господарство Томської області. 36 тис. га, від центральної садиби до найвіддаленішого поля 154 км. Тільки "Джонів" 9-ток 14 шт, а ще 8-ки, 7-ки, 6-ки. Господар цього року навіть від "Білорусів" збувається - придбав 22 4-ки... Переходить на органічне землеробство. Та технологія, що йому привіз я, вже працює у нас і в Казахстані.
Доречі, може кому цікаво органічне землеробство? Дуже рекомендую... http://www.ecorost.com.ua
 

Вкладення

Останнє редагування:

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Кажете Астана - Сінгапур в степу.
Атож... Мешкав в готелі на 38 поверсі. Вигляд з вікна...
25 квітня знову на 10 днів по всьому Казахстану...
Колеги натякали, що, може, й гусака поганяємо...
 

Вкладення

Mechanik

Снайпер
Та Ви так Саша після таких круїзів і турне, подальші Ваші полювання вдома, будуть Вам просто - нецікавими.
В одних місцях - гуси, в інших - медведі на вівсах. Круто, нічого не скажеш.
Ще чого доброго, і від МЦ-хи відмовитесь, і скажете нам ...зміна життєвих приоритетів хлопці.:(
Та ні...краще вдома, на рідній землі, та під рідним небом. Чужина це все. Не моє.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Вкладення

Останнє редагування:

Dantist1982

Мисливець
Хлопці доброго ранку. Можливо не в тему але все ж так. Якщо е мисливці-пасічники з Конотопа та р-ну. Склалась так ситуація,є 7 вуликів бжіл,вже з медом,бджоли робочі та кусючі)))). Продаю так як немає можливості в цьому році їздити до них. Тесть доглядати фізично вже не взмозі за станом здоровя,грижа своє зробила. Всі вулики з медом...
 
Зверху