Дістало Браконьєрство в Богородчанському р-н.Івано-Франківської обл.

Mykola STARyy

Снайпер
И что самое страшное никаких изменений в системе МВД,СБУ,судебной системе и прокуратуре.Все как было так и осталось,за бабло решается любой вопрос,подчеркиваю любой.А люди которые возглавляют отделы по борьбе с коррупцией и эти люстрационные комитеты сами замазаны и на них самих было заведено не одно криминальное дело за ту же коррупцию.Все держится на таких людях ка Вы Руслан,сил Вам и терпения.С УВ.Дмитрий.
Бабло півбіди. Влада - це головне. Є тьма людей з капіталом, які можуть і хочуть навести порядок і з полюванням і взагалі. А є бидлота, яка дорвалася до кормушки і чавкає, розкидає все кругом себе, змішує з гівном і в цьому бачить свою "вищість" над всіма. Я не знаю як це побороти. Треба або купу літ, або кров.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ув NORD 10 вы вообще работаете? или весите в сети, балаболите...
аналогічно про вас шановний можу сказати. а пишу те, що знаю з свого досвіду роботи в державному управлінні ОНПС області. ви знаєте як воно коли викликаєш міліцію на незаконні рубки дерев, а вони присилають 2-3 свистки, а ті лише змигують плечима - що робити?! на браконьєрку вони не ідуть - нема чим, бздять - там же зі зброєю! тай чого їхати?! шефа свого ловити? бувало півдня на форумі провиснеш, а потім всю ніч з Ниви не вилазиш, а в законний вихідний пішки по садках та ярках петлі знімаєш. то хто балаболить? без образ.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Є тьма людей з капіталом, які можуть і хочуть навести порядок і з полюванням і взагалі
може в мене що все попереду - але не бачив жодного такого як Ви описали! жодного! лиш коритом запахло - все! геть не та людина, а через пару років - взагалі не людина
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
таки в нас не поліція а ПОЛЮЦІЯ
СОТРУДНИКИ ПОЛИЦИИ кто не согласен опровергайте это своей добросовестной и честной (от слова ДОБРО и ЧЕСТЬ) службой и защитой людей от несправедливости,а не пустыми разговорами.Простите но Вы уж сами довели людей чтобы они так плохо про Вас думали и уважать полицию в целом пока не за что. Пока без УВ.
 

Руслан Єгер

Новачок
Ну привіт братва,трохи був занятий по темі так взагалі кошмар адвоката наняв,а цей адвокат був разом з ним тільки вдалось йому втікти,коротше нікуя їм не получиться справа,що в екології,що в поліції подана до суду,а там побачим наш гуманний.
Олег привіт ,ну що тобі скзати я тебе знаю ти правельний мисливець і це вже багато,таких як ти би побільше був би лад,просто є в тебе одна вада ти деколи забігаєш вперед свого язика,ну по перше,я пишу не про Чорний Ліс,по друге,в ЧЛ не має польових угідь багато тому пропускна спроможність ну дуже мала,повір я і сам не можу там полювавти, як би я того хотів і як я це зробив по цілій області з 4 входами в тиждень для лягашатників. Але на другий рік зробим щось щоб ЧЛ можна було валюша брати....не обіцяю но попробуєм.
Удачі всім збираюсь на схід в неділю вечером, тому не маю багато часу так забіг тай далі.
 

Руслан Єгер

Новачок
Привіт колеги,ну що скажу по цій справі суд ми виграли бракоша штраф сплатив,але був на лікарняному мене переїхали машиною в ніч на 4 січня,ну не мене цілком, а мою праву ногу,в результаті тріщина та розрив звязок поки ще шкандибаю з палочкою гіпс зняв,бракоші наказані.Тут прийшлось карати по дорослому.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Привіт колеги,ну що скажу по цій справі суд ми виграли бракоша штраф сплатив,але був на лікарняному мене переїхали машиною в ніч на 4 січня,ну не мене цілком, а мою праву ногу,в результаті тріщина та розрив звязок поки ще шкандибаю з палочкою гіпс зняв,бракоші наказані.Тут прийшлось карати по дорослому.
Молодец Руслан!!!Снимаю перед Вами шляпу!!! А что за хрень с машиной и с наездом на Вас???Это что связано с данным делом?
 

Micha20087

браконьер
Данный пост ниже - попытка очернить егеря Белюженко Руслана, который его недавно подловил на браконьерстве и довёл дело до суда. Объяснения самого егеря Белюженко Руслана почитайте в посте №50. Данный ниже пост специально не удаляю, чтобы все могли почитать , сравнить и сделать свои выводы. - Админ

ЭГЕР БІЗНЕСМЕН - КРИВАВИЙ ПАСТОР ЧИ ПРОСТО БРАКОНЄР .

ДІСТАЛО....

Мова піде про бізнес на крові і як єгер Івано - Франківського МРВП УТМР Белюженко Руслан заробляє на вбивстві тварин . Белюженко Руслан розводить та натаскує лягавих собак, ретриверів та лабрадорів яких тренує в полях, лісах, чагарниках та на водойомах. Він себе називає старший єгер, головний єгер всієї України і , як нап’ється, царьком ,, ВСІЯ РУСІ ” , Твердо переконує , що йому можна полювати де хоче, як хоче, з чим хоче, і коли хоче ; або коли клієнт ,, СОЗРЕЕТ ”, тобто, коли привезуть йому собаку для натаски та притравки на молодих, незміцнілих звірятах . Цей свій бізнес він широко рекламуе в Фейсбуці. ФОТО в коментарях. Так, як весняний період багатий на молодих звірят, то бізнес на крові Белюженко поставив на потік : вже не один рік до його прижджають навіть з інших областей України …. Собакам набагато легше знайти гніздо з куріпками, дикими качатами чи молодих зайченят, трава невелика і жертва не може втекти. ФОТО в коментарях. Після тривалих тренувань мисливські собаки врази стають дорожчими , адже кожен мисливець знає , що робоча собака набагато дорожча від сірка …… Скільки він заробляє точно не скажу , але по інформації, яка надходить від громадян, в полях, перелісках та лісах Белюженко буває з собаками не менше три рази на тиждень в весняний період та сезону особливої тиші . Вже з самої ранньої весни 29 лютого ганяв виводок диких кабанів, чим хизується в Фейсбуці на ФОТО в коментарях. Після так званих незаконних обходів мінус одне порося , собаки задушили, замучили . Мисливцями Богродчанського УТМР повідомлено районного мисливознавця Зіняка Івана Петровича, про злочинну діяльність кривавого єгеря Белюженка , і згідно своїх посадових обов’язків, Зіняк Іван Петрович зобовязаний попередити душогуба. Однак Белюженка це не зупинило, і почались зявлятись нові фотографії з мертвими тваринами у пащах собак : але як кажуть дурних собак не буває, а дурними бувають господарі , що отримують задоволення від трупів тварин на фотографіях. Це психіатрія . . Для того , щоб зупинити кривавого єгеря, мисливці почали чергувати в угіддях. 08,05,2016 р в 8.30 ранку Белюженко на своїй власній машині та інші браконьєри в кількості двох чоловік, з клітками для перевезення собак, прибули на мисливські угіддя за межами населеного пункта смт. Богородчани, в районі об’їзної дороги. Випустивши собак в мисливські угіддя в особливий сезон тиші, в час, коли суворо заборонене полювання, єгер Івано-Франківського МРВП УТМР Белюженко Руслан почав насолоджуватись вбивством куріпок, які розлітались хто куди. Це зафіксували мисливці Богородчанського УТМР. На прохання зупинити варварство, Белюженко почав агресивно себе поводити, нервувати та погрожувати мисливцям розправою. На зауваження і прохання зупинитись, він заявив ,що він старший єгер УТМР і буде продовжувати полювати по - варварськи де схоче и коли схоче ............










 
Останнє редагування модератором:

Mykola STARyy

Снайпер
ЭГЕР БІЗНЕСМЕН - КРИВАВИЙ ПАСТОР ЧИ ПРОСТО БРАКОНЄР .

ДІСТАЛО....
Міша, я так розумію з ваших слів, що є якийсь колектив мисливців, який безуспішно старається вгамувати пана Белюженка.

Вже з самої ранньої весни 29 лютого ганяв виводок диких кабанів,
29 лютого ще відкритий сезон полювання.
08,05,2016 р в 8.30 ранку Белюженко на своїй власній машині та інші браконьєри в кількості двох чоловік, з клітками для перевезення собак, прибули на мисливські угіддя за межами населеного пункта смт. Богородчани, в районі об’їзної дороги.
Пан Белюженко знаходився в угіддях, чи в спеціально відведених для натаски собак місцях?
Скажіть, якщо ви зафіксували порушення, ви написали заяву в правоохоронні органи?
Чи це просто "потриндєть"?
Вам відомо що чоловік повинен відповідати за свої слова?
Я знаю пана Руслана зовсім іншим ніж ви тут змалювали. І у нас є кілька спільних знайомих достойних людей, які високої думки про цього чоловіка. Тому я думаю, вам необхідно надати докази ваших звинувачень, або нести відповідальність за наклеп.
 

Micha20087

браконьер
Міша, я так розумію з ваших слів, що є якийсь колектив мисливців, який безуспішно старається вгамувати пана Белюженка.


29 лютого ще відкритий сезон полювання.

Пан Белюженко знаходився в угіддях, чи в спеціально відведених для натаски собак місцях?
Скажіть, якщо ви зафіксували порушення, ви написали заяву в правоохоронні органи?
Чи це просто "потриндєть"?
Вам відомо що чоловік повинен відповідати за свої слова?
Я знаю пана Руслана зовсім іншим ніж ви тут змалювали. І у нас є кілька спільних знайомих достойних людей, які високої думки про цього чоловіка. Тому я думаю, вам необхідно надати докази ваших звинувачень, або нести відповідальність за наклеп.
Белюженко, і ви одного розуму, якщо 29 лютого сезон полювання .
 

Mykola STARyy

Снайпер
Белюженко, і ви одного розуму, якщо 29 лютого сезон полювання .
Так. І ще з нами одного розуму УТМР, управління лісового господарства і Верховна Рада України. Див ст 19 Закону України про мисливське господарство і полювання.
Так що на рахунок відповідальності за слова, Михайле?
 

Вік71

Снайпер
Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полюваня»,-

НАКАЗУЮ:
1. Установити на території мисливських угідь такі строки полювання :
1.1. Індивідуального полювання :
- на самця козулі – з 15 травня до 31 жовтня 2015 року ;
- на самців кабана та його молодняк, здатний до самостійного існування з 01 серпня 2015 року до 31 січня 2016 року;
- на самок козулі, кабана та їх молодняк, здатний до самостійного існування - з 1 вересня до 31грудня 2015 року;
- на бобра, куницю лісову - з 01 жовтня 2015р. до 28 лютого 2016 р. включно;
- на борсука – з 01 жовтня 2015р. до 30 листопада 2015р. включно.
1.2. Колективного та облавного полювання на диких парнокопитних тварин - з 24 жовтня 2015р. до 27 грудня 2015 р. включно.
1.3. Полювання
- на норця великого, качок (крім гоголя, черні білоокої та червонодзьобої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крехів (крохаликів), нерозня, широконіски, шилохвості), лиску, куликів (крім кулика-сороки, баранця великого (дупела), ходуличника, широкодьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвостів, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодьобого, галстучника), голубів (крім голуба-синяка) – з 18-ої години 08 серпня до 29 листопада 2015 року включно;
- на зайця – русака – з 29 листопада 2015 р. до 04 січня 2016р. включно;
- на лисицю, єнотовидного собаку, вовка – з 01 жовтня 2015 року до 28 лютого 2016р. включно.

2. Установити, що днями полювання при колективному полюванні є:
- на пернату дичину – субота і неділя, а для власників мисливських собак лягавих порід і спаніелів додатковий день полювання - середа, за окремими відстрілочними картками;
- на копитних мисливських тварин – субота і неділя;
- на хутрових мисливських тварин (заєць-русак) – неділя;
- на хутрових мисливських тварин (лисиця, єнотовидний собака, вовк) – усі дні тижня, в присутності єгерської служби.
2.1. При індивідуальному полюванні – усі дні тижня.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Можете переглянути відео на ютубі ...
Можу. Дайте посилання, або викладіть тут, глянем всі.
Зверніть увагу, третій раз прошу доказів. Натомість один тулить явно не Франківський наказ, другий радить переглянути весь ютуб. Ви що там бухаєте разом? Чи ви один користувач, який заблудився в двох акаунтах?
Misha 20087, якщо наступним постом ви не надасте переконливих доказів браконьєрства з боку Руслана, я звернуся до адміністрації форуму з проханням про довічний бан для вас.
 
Зверху