Дубенюк Степан Федорович

AND KOV

Снайпер
Сьогодні після тяжкої хвороби, помер мій учитель, друг, кінолог і людина з великої букви, який привив мені любов до полювання з мисливськими собаками, а особливо вдячний за пристрасть полювання з гончаками якою він запалив моє серце.
Світла пам'ять.
Ми втратили ще одного великого мисливствознавця, експерта, кинолога і великого знавця мисливського племінного собаківництва, вірного члена УТМР.
Черкащина втратила сина українського народу, козака родом з Уманьщини.
Сумую разом з близькими, рідними та вірними товаришами.
 

i_surkov

Новачок
С глубоким сожалением прочитал эту новость.
Приношу свои соболезнования родственникам.
Я просто в шоке. Степан Федорович никогда мне не отказывал в консультациях. Буквально несколько недель назад с ним разговаривал по телефону. В моей памяти он оставил только светлые воспоминания.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Вічна пам'ять славним синам Українського народу.
 

Venator

Новачок
Співчуваю всім хто був знайомий , разом відновлював мисливство , а особливо рідним та близьким.
 

AND KOV

Снайпер
ДЯКУЮ ЗА ТЕПЛІ СЛОВА. ЦЕ НАШЕ ОСТАННЄ ПОЛЮВАННЯ І ОСТАННЄ ПОЛЮВАННЯ СТЕПАНА ФЕДОРОВИЧА. Я ДЯКУЮ БОГОВІ, ЗА ТЕ,ЩО В ЖИТТІ Я ЗУСТРІВСЯ З ЦЕЮ ЛЮДИНОЮ, Я ЩАСЛИВИЙ,ЩО ОСТАННІ РОКИ ПОЛЮВАВ З НИМ. І КОЖНЕ ПОЛЮВАННЯ З НИМ- ЦЕ БУЛО НАВЧАННЯМ ВІД СТЕПАНА ФЕДОРОВИЧА, ПО ВСИХ ПИТАННЯМ. Я ДУЖЕ СУМУЮ, ПИШУ,ЗГАДУЮ І В МЕНЕ СЛЬОЗИ НА ОЧАХ.
ШАНУЙТЕ МИСЛИВЦІ СТАРШИХ НАШИХ БРАТІВ, БАТЬКІВ,ДІДІВ І ПРОСТО СТАРШИХ ЗА РОКАМИ МИСЛИВЦІВ З ЯКИМИ НАС ЄДНАЄ ОДНИН СПІЛЬНИЙ ПОДИХ-МИСЛИВСТВО,ОХОТА,ЛОВ І Т.Д. ДУЖЕ ПОТІМ ВАЖКО ЇХ ВТРАЧАТИ. ХАЙ ВАМ ЩАСТИТЬ.
А ЯКУ ВІН ХЛОПЦІ ЮШКУ ВАРИВ,ОЙЙОЙОЙ, ТАКОЇ Я НЕ ЇВ НІ ГДЕ І НІКОЛИ...
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
Хай земля буде пухом, хай з Богом спочиває.
 

AND KOV

Снайпер
23 лютого, цього року 76 річниця з дня нарадження Степана Федоровича.
Світла пам'ять!!!
 

gebels11

Слідопит
Очень жаль что такие люди уходят как Степан Федорович.Вечная
Светлая память.
 

markiv-bogdan

Мисливець
Співчуваю рідним,близьким,знайомим.Хай земля буде йому пухом.Вічная пам"ять.
 

AND KOV

Снайпер
Ось вже минув другий рік як немає Степана Федоровича.... Світла пам'ять.

Роки летять, а ми з кожним роком старіємо. Полювання трохи відтягує нашу старість і дає наснагу жити.
Бережить себе мисливці. Хай щастить.
З пов. AND KOV
 

Конфета

Мисливець
Царствие небесное и светлая память!
До тех пор, пока Вы будете его вспоминать, его душе будет легко и свободно там...
 
Зверху