Дробь самолей.

Behmen

Мисливець
Доброго вечора. Якщо можна одним лотом: #5 - 7 кг., #4 - 3 кг., #2 - 1 кг., #00 - 5 кг. Дякую.
 

Kapitan

Снайпер
Доброго вечора. Якщо можна одним лотом: #5 - 7 кг., #4 - 3 кг., #2 - 1 кг., #00 - 5 кг. Дякую.
На жаль дріб 00 відсутня.
Все інше можу відправити не раніше вівторка.
На залишку тільки картеч та напів картеч. Мілкі номери лиються в основному під заказ. Те що залишається підмітають місцеві мисливці. Тому відкласти щось на залишок не вдається. Але по кілька кілограмів кожного номеру можна знайти завжди.
 

Behmen

Мисливець
На жаль дріб 00 відсутня.
Все інше можу відправити не раніше вівторка.
На залишку тільки картеч та напів картеч. Мілкі номери лиються в основному під заказ. Те що залишається підмітають місцеві мисливці. Тому відкласти щось на залишок не вдається. Але по кілька кілограмів кожного номеру можна знайти завжди.
Добро буду чекати вівторка. Скинете ще раз реквізити, після попереднього замовлення втратив. Дякую.
 

180-vitaxa

Новачок
Доброго вечора, можна дробу #5- 4кг якщо є в наявності. Реквізити для оплати прошу надіслати в особисту скриньку. Дякую
 

Varjag229

Слідопит
Доброго дня!
Хочу придбати шрот № 5 - 4 кг.
Прошу реквізити на оплату.
 

Kapitan

Снайпер
Доброго дня , які номера дробі зараз є в наявності? Дякую.
На теперішню хвилину пусто взагалі. Народ став затарюватись за місяць на перед, і це добре бо як правило попит починався за неділю до відкриття. Але в закромах у мене пусто.
Доброго дня!
Хочу придбати шрот № 5 - 4 кг.
Прошу реквізити на оплату.
На жаль пусто. Неділю, а може й більше буду лити вже замовлений дріб і в основному обмінний.
Тому або шукайте в інших дроболіїв, буду тільки радий якщо вони мене розгрузять. Або нагадайте мені десь через недільку. Думаю тих пару кг знайдемо.
Закази поки не приймаю. Загружений по вуха. Вибачайте.
 

Kapitan

Снайпер
На залишку тільки 6.5, 7.2, 8.0. Десь в загальному біля 10кг набереться.
 
Зверху