Дробь для 16 кал.

Варшава 7

Мисливець
Добрий вечир панове ,хотiвби запитати власникiв 16кал,хто яку дрiб використовуе в 16 кал i на яку дичину особисто я качка 5-7 весь зезон ,а заець #2 полу чок, #1 чок теж весь сезон.
 

Варшава 7

Мисливець
Не знав, що дріб по калібрах ділять :rolleyes: ;)
Та не то що дiлять, а то що 16 кал кучнiший тай дробi менше, той питаю .може хтось стрiляе меншими номирами для того щоб перекрити кiлькiсть дробин як 12кал. але яка убойна дистанцiя тодi буде ?на приклад ,я ранiше стрiляв зайця #00 #0 #1 зара хочу перейти на #2 чи буде вона добувати зайця максимум 45 м.дистанцiйi на рилi .дробi буде бiльше а енергiйi внейi буде менше.(надiюсь понятно написав дякую)
 

Varjag229

Слідопит
Припутень - №№7-6; качки - №№ 7-4; заяць та лисиця - №№3-0; Наважка 28 г. Іж-57 Ш. 16 х 70 х 750 мм.
"Трійка" з півчока (0,5 мм) бокового зайця до 30-32 м. - шиє навиліт. До 50 м. (70 моїх кроків) - використовую "ноль" з чока (1,0 мм). До 40-45 м сміливо №2 та №1.
П.С. Підберіть узгоджений шрот по діаметру каналу ствола та звуженням, а потім - пристріляйте свої патрони під свої стволи на різкість та кучність на 45 -50 м. і будете впевнені у них.
 

Варшава 7

Мисливець
Припутень - №№7-6; качки - №№ 7-4; заяць та лисиця - №№3-0; Наважка 28 г. Іж-57 Ш. 16 х 70 х 750 мм.
"Трійка" з півчока (0,5 мм) бокового зайця до 30-32 м. - шиє навиліт. До 50 м. (70 моїх кроків) - використовую "ноль" з чока (1,0 мм). До 40-45 м сміливо №2 та №1.
П.С. Підберіть узгоджений шрот по діаметру каналу ствола та звуженням, а потім - пристріляйте свої патрони під свої стволи на різкість та кучність на 45 -50 м. і будете впевнені у них.
в мене иж 58 1960р стволи теж 750мм(читав що це стволи вiд иж 57 ) тодi буду пробувати #2 з чок,так як #2 з полу чока летить добре.надiюсь лисовi теж буде хватати.дякую
 

вовцюгака

Мисливець
Русак N3,макс 2. Качка номер 6 весь сезон.Шроту на зайця 27-29,Качва постійно 28гр.ІЖ-12.(16к).
 

Махони

Новачок
Три нуля не занадто?
Зайцы, лисы не жаловались. Снарядите по 3-5 патронов с разными номерами дроби и отстреляйте по бумаге. Вы уверены, что #2 даст хорошую осыпь с вашего ружья? Будете на охоте проверять?)
 

A_N_D_R_E_Y 13

Мисливець
Сипте те, що вашій рушниці довподопи. (дульним звуженям, коплектуючим та марці пороху).... Ви, коли купуєте набої в магазині, керуєтеся номерами шроту на добуття певного виду дичини.
 
Зверху