Дробокатка из огнетушителя

Олег Терн

Мисливець
Я пробовал максимум 10 минут, потом греется движок, может это и не критично, буду пробовать. Все-таки 45минут не многовато ли?
Попробуйте зменшити вагу дробу до 200гр,і все у вас получиться.
 

Leodr

Снайпер
Ігорю а що у Вас у нижній чашці знаходиться? У мене вона без нічого!
 

Leodr

Снайпер
Спасибо, поучительно, посмотрел и сделал выводы !
 

Traktorist

Мисливець
Спасибо, поучительно, посмотрел и сделал выводы !
Все це маячня я пройшов це методом проб і ошибок .у мене клавіатура поламалась я єле друкую .Але маю дробокат і дроболейку колись відео викладував -дуже буду радий допопогти якщо кому буде цікаво.Я думаю треба створити тему тіпа -саморобки .як на укр сервері щоб ми могли поділитися всякими доробками.У мене є чим поділитися з друзями. З повагою Анатолій.
 

Leodr

Снайпер
Анатолий, я сейчас в процессе именно проб и ошибок, как мне уже советовал tyrict 1945, (фаски) тоесть проточки убрал и уже обкатывал дробь, которую мне дал знакомый, а также спасибо одному из наших форумчан, зовут его Николай из Житомира, который мне подсказал и рассказал все нюансы, самого процесса. Все получилось. Потом когда все будет сделано, отпишусь.
 

Олег Грабарский

Мисливець
Вiтаю шановне товариство! Якщо нiхто не заперечуе вставлю i я п'ять копiйок. Сьогоднi закiнчив свою "шайтан машину" робив перший запуск. Чашки вiд вогнегасника оу5, двигун вiд електричного плиткорiзу 600вт 3000об/хв. До цего катав на звичайному грохалi номера вiд 2 до 7мм, меншi номера не мiг вiдкатати. На фото картеч 7мм та суржик приблизно номер 5,6,7. Картеч катав 30с. Суржик приблизно 1хв. Роботою задоволений на всi 100%. Хочу почути вiдгуки форумчан.
P.S. прошу сильно не критикувати так як все робив на колiнi без токарiв та iнших.
 

Вкладення

Leodr

Снайпер
А можно больше фото, самого дробоката, что-то Вы перемудрили! ;)
 

Олег Грабарский

Мисливець
Другий запуск пройшов краще трошки довше приблиблизно 2хв. Результат добавляю
P.S. друзi кажуть для тарiлок краще не потрiбно
 

Вкладення

tyrist 1945

Тигр
Другий запуск пройшов краще трошки довше приблиблизно 2хв. Результат добавляю
P.S. друзi кажуть для тарiлок краще не потрiбно
Пане Олег, це не є добрий шріт. Дробокаталка повинна бути сферичною, інакше хоч годину катайте... все одно будуть блінчики:)
 

Олег Грабарский

Мисливець
Пане Олег, це не є добрий шріт. Дробокаталка повинна бути сферичною, інакше хоч годину катайте... все одно будуть блінчики:)
Шановний турист я не добиваюсь iдеалу i не збираюсь торгувати. Патрони для полюваня купляю а лью i катаю тiльки для стенду або для друзiв.
 

Leodr

Снайпер
Посмотрите мою тему дробокат из огнетушителя, внимательно! и еще есть в разделе Продам (Релоуд), продам дробокатку из огнетушителя, она уже закрыта но там есть фото. С. Ув
 

Олег Грабарский

Мисливець
Посмотрите мою тему дробокат из огнетушителя, внимательно! и еще есть в разделе Продам (Релоуд), продам дробокатку из огнетушителя, она уже закрыта но там есть фото. С. Ув
Дякую. А якi у вас параметри двигуна?
 
Зверху