Дробовий заряд вагою в 36 г

senya 2011

Мисливець
Доброго вечора колеги, зі святом всіх. Хочу спробувати цю наважку на лиса та зайчика, чи є сенс взагалі!? Можливо у когось є постійна практика використовувати наважку в 36г та є свої + та - , поділіться думкою!
 

KFoR

Зброяр
Мр27м, 12к, ваги там достатньо )
Не в вазі справа, моя важить 3кг але 36 грам дискомфорту не викликає, для рушниці це теж не навіска На пух цього року "повернусь" до такої навіски. Перший сезон провів з ріо100 і ротвейлом якраз на 36 грам.
 

igor21

Слідопит
Я о "плотности дробовой осыпи" по конкретной цели ОПРЕДЕЛЕННОГО размера.
мені мій крайній відстріл #1 36 грам сподобався. Маю надію що #3 теж гарно полетить :)
Сам по пушному тоже использую снаряд 36 грамм № 3,2,1 из МЦ2112.
Но 36гр. № 5 вроде-бы и многовато.;):)
Как и 32гр. № 9 по перепелу:):):)
П.С. Несколько часов назад видел в утиных угодьях гильзы "СТРЕЛКОВ". Один "охотился" с патронами ТАХО 12/76 46гр.:eek: дроби № 6, другой с ТАХО 32гр., но № 2/0:eek::eek::eek:
П.С.С. Возможно, мы чего-то не понимаем:D:D:D
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Как и 32гр. № 9 по перепелу:):):)
В линейке 36-граммовых патронов ТАХО "Буран" и "Патриот" есть и "девяточка" :) У меня даже есть пару таких патронов ТАХО "Буран" с № 9 (достались при покупке ТОЗ-34 от предыдущего владельца-дедушки) :)
 

igor21

Слідопит
У меня даже есть пару таких патронов ТАХО "Буран" с № 9 (достались при покупке ТОЗ-34 от предыдущего владельца-дедушки) :)
А вот их надо было-бы проверить;). Из МЦ2112 с фикс.чоком 1,0мм;). По перепелу;):). Из-под Драта;):):).
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
:D Уже все, поздно, теперь разве что в следующей жизни
 

Patso

Снайпер
Я о "плотности дробовой осыпи" по конкретной цели ОПРЕДЕЛЕННОГО размера.

Сам по пушному тоже использую снаряд 36 грамм № 3,2,1 из МЦ2112.
Но 36гр. № 5 вроде-бы и многовато.;):)
Как и 32гр. № 9 по перепелу:):):)
П.С. Несколько часов назад видел в утиных угодьях гильзы "СТРЕЛКОВ". Один "охотился" с патронами ТАХО 12/76 46гр.:eek: дроби № 6, другой с ТАХО 32гр., но № 2/0:eek::eek::eek:
П.С.С. Возможно, мы чего-то не понимаем:D:D:D
Ага, я зо два роки назад мав таку зустріч - полював на качку з підйому, то була десь середина жовтня. Йду вздовж очерету, назустріч мисливець з одностволкою, підіймаються качки, але ближче до нього, він стріляє, крижень падає. Його лайка подає. Коли порівнялись, я його привітав, а він каже: добре, що я вчора в патрони 2/0 позаряджав, бо качка вже опірилась, жирна, одиниця не пробиває)))
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Ага, я зо два роки назад мав таку зустріч - полював на качку з підйому, то була десь середина жовтня. Йду вздовж очерету, назустріч мисливець з одностволкою, підіймаються качки, але ближче до нього, він стріляє, крижень падає. Його лайка подає. Коли порівнялись, я його привітав, а він каже: добре, що я вчора в патрони 2/0 позаряджав, бо качка вже опірилась, жирна, одиниця не пробиває)))
Результат є? Все інше - то маячня :)
 

igor21

Слідопит
...в патрони 2/0 позаряджав, бо качка вже опірилась, жирна, одиниця не пробиває)))
Ну то й ШО ???
Тоже сбивал и № 1, и 0, и 2/0. При охоте на лисицу в болотных камышах поднималась кряква с незамерзших луж в ноябре (перо еще было открыто).
Написал о "долбо...дятлах", выпускающих очереди по 5 патронов по утке в стратосфере, на высоте 100-200-...м, в надежде "АВОСЬ УПАДЕТ".
 
Зверху