Дресирування та натаска русского спаніеля

Статус
Закрита.

krushel

Мисливець
Доброго дня, маю таку от файну коліжанку, якій на днях виповнилось 3 місяці.
Так як досвіду утримування мисливських собак не мав, прошу допомогти у кількох запитаннях:
  • Дресирування Які основні команди необхідно вивчити. Зараз навчив"до мене", сидіти, принести, дай лапу)) на лежати ще не піддається, але схоплює дуже швидко.
  • Натаска, тут я взагалі дрімучий ліс. Планую брати її на качку і зайця, інколи на козу (хоча то недуже профільне полювання). Якщо хтось підкаже де і як це роблять, а якщо ще й скаже де поблизу Львова буду дуже вдячний)
  • Як ця порода вживається з іншими домашніми псами(в мене старий пес, інтерес вона проявляє до нього а він таке враження хоче її вкусити разок) зі свійськими тваринами. Зокрема цікавить якщо якщо вона буде спокійно рости поблизу курей і не буде проявляти до них інтересу чи не вплине то на полювання по пернатих.
  • З якого віку їх беруть на полювання.
  • Інше) якщо хтось додасть ще якісь тонкощі виховання та утримування, буду дуже вдячний.
З повагою, Роман

4.jpg
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
. Зараз навчив"до мене", сидіти, принести, дай лапу))
Ром це правильно
в мене старий пес, інтерес вона проявляє до нього а він таке враження хоче її вкусити разок)
Це нормальна реакція прижившогося пса до новенького потім звикнуть друг до друга
З якого віку їх беруть на полювання.
Я свою з 2 місяців уже брав з собою на полювання , нехай вчиться
якщо хтось додасть ще якісь тонкощі виховання
Привчай до подачі , ігришками , кидай і проси щоб подав і обовязково якщо принесе дай щось трошечки смачненького .
 

krushel

Мисливець
Ром це правильно

Це нормальна реакція прижившогося пса до новенького потім звикнуть друг до друга

Я свою з 2 місяців уже брав з собою на полювання , нехай вчиться

Привчай до подачі , ігришками , кидай і проси щоб подав і обовязково якщо принесе дай щось трошечки смачненького .
Дякую) а ще які команди вчити? і що робити з натаскою?
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
і що робити з натаскою?
Було б дуже добре як що знайшов би крило качки або фазана і замість іграшки давать гратися з цим , і бери і гуляй з нею нехай навчаеться якщо цуценя від робочих батьків воно все і саме ловити буде ти тільки трішки допомагай ;)
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Рома а ще краще перейди в тему Мисливські собаки там отримаеш будь яку відповідь на всі питання
 
Статус
Закрита.
Зверху