Допоможіть обрати Sauer s100, Tikka T3, Remington 700

crp

Мисливець
На вашу думку з т3х хто є конкурентом? Ціна-якість, грубо кажучи до 40тис самий максимум
Сам я поки ніби за т3х з 51 стволом, виходячи з пород
ви врахуйте що вам ще кріплення купити, оптику, глушник захочеться щоб вуха берегти...
прикиньте скільки це вам обійдеться. якщо грошей хватить беріть Тікка+нерж, а якщо з може хватить, а може і ні то беріть маузер м 18, або ту т3х з чорним стволом за 28тис!
 

Рустам

Мисливець
зі всім згідний окрім гребня/щоки, особливо регульованої. якщо оптика дуже низько поставлена і у вас коротка шия тоді може і нема різниці, в іншому випадку набагато зручніше!
Ну тут да, индивидуально. Но я , честно говоря, вместо оптики коллиматором давно пользуюсь. И шея у меня короткая :).
 
  • Like
Reactions: crp

crp

Мисливець
ну коліматором на загінку ок, а так думаю +- на 100м. по місцю можна влучити, а далі важче... залежно від калібру якщо потужніший і прощає помилки то чому б і ні.
 

legion_er

Новачок
Тіка цікава своїми стволами в 260рем 6.5 шведіш 7мм 270він.На них відкривається весь потенціал даного виробника під патронатом Беретти
 

crp

Мисливець
в мисливському виконанні хіба 260рем є, інших в нас нема.
а з цікавих калібрів то 6,5х55 та 7х64 як на мене поза конкуренцією. 9.3х62 теж хороший та в наших умовах поки що в ньому так би мовити нема гострої необхідності... 7мм маг теж занадто.
банально та 308 перекриває все.
 

crp

Мисливець
а шкода... ((
думаю просто дилерам не хочеться розширювати асортимент... ((
 

Микола ARMS

Мисливець
Хлопці треба визначитися в нерж чи чорний:D Думки дві і вони різняться... треба вагомі докази за або проти того чи іншого
 

crp

Мисливець
Скажу так критичної необхідності в нержі нема. Якщо бюджет дозволяє то беремо нержавійку не думаючи, якщо бюджет обмежений то беремо чорний ствол і не паримось!
 

Микола ARMS

Мисливець
Скажу так критичної необхідності в нержі нема. Якщо бюджет дозволяє то беремо не думаючи, якщо бюджет обмежений то беремо чорний ствол і не паримось!
Це зрозуміло! але якщо ржавіє одинаково одне і друге то чи варто переплачувати?! Та й мабуть якби такі хіайні були нержавійки то й більш імениті виробники робили стволи з неї, хіба ні?
 

crp

Мисливець
Ніхто не казав що ржавіє однаково це ви собі придумали.
 

crp

Мисливець
По друге в США всі спортивні стрілки стріляють з нержавійки. Мабуть користуються послугами дешевих кастомних зброярів для ніщЄбродіВ ))
 

crp

Мисливець
По третє я не розумію як ви собі уявляєте швидкість ржавіння ))
Якщо ви думаєте що постріляв і зразу потрібно чистити то ні. Можете чистити як приїдете додому і все буде ок :)
 

Микола ARMS

Мисливець
По третє я не розумію як ви собі уявляєте швидкість ржавіння ))
Якщо ви думаєте що постріляв і зразу потрібно чистити то ні. Можете чистити як приїдете додому і все буде ок :)
Щоб стріляти і не чистити то про те й мови не було, чищу обов`язково гладкоствол після кожного полювання
 
Зверху