Допоможіть з вибором

север

ветеран форуму
надійна команда
Сколько нервов и времени занял у меня выбор породы охотничьей собаки-книгу можно написать!
Решающий выбор, как ни странно, был из эпизода моего далекого детства 80-х гг. прошлого века- внушение ?
Как ни странно, оно на 100% было правильным! Моя детская мечта- осуществилась.
 

KFoR

Зброяр
З спаніком звичайно полювання динамічніше, але це стиль роботи собаки. Бігати за ним точно не треба.
 

Лесник 007

Новачок
Дякую.один приємний випадок допоміг.говорив з один им мисливцем,у нього зарозумну для мене ціну забронював спаніелку(суку) .через тижник буду з молодим товаришем-напарником
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
В мене був спаніель РОС, прожив років 14, полював з ним років 10. Зараз дратхаар, 8 років. Порівнювати їх не можливо, це абсолютно різнопланові за всіма якостями собаки, як небо і земля.
Питання до вас одне - якщо знали відповідь (говорив з один им мисливцем,у нього зарозумну для мене ціну забронював спаніелку(суку) , то нащо створювали тему?
Доречі, їсть дратхаар не набагато більше, ніж спаніель. Ще "плюс" в захист дратхаара - собака створений НІМЦЯМИ для тих людей, які не можуть з певних причин, чи не хочуть "бігати". Прикласти деякі зусилля та час на етапі виховання, а потім просто ходити і нічого не робити - за вас все зробить дратхаар :)
 

Лесник 007

Новачок
В мене був спаніель РОС, прожив років 14, полював з ним років 10. Зараз дратхаар, 8 років. Порівнювати їх не можливо, це абсолютно різнопланові за всіма якостями собаки, як небо і земля.
Питання до вас одне - якщо знали відповідь (говорив з один им мисливцем,у нього зарозумну для мене ціну забронював спаніелку(суку) , то нащо створювали тему?
Доречі, їсть дратхаар не набагато більше, ніж спаніель. Ще "плюс" в захист дратхаара - собака створений НІМЦЯМИ для тих людей, які не можуть з певних причин, чи не хочуть "бігати". Прикласти деякі зусилля та час на етапі виховання, а потім просто ходити і нічого не робити - за вас все зробить дратхаар :)
Я з ним уже вечером говорив,а тему створив ранвше,я не просто так,щоб всім надоідати...
 

Vladddd

Мисливець
Для початківця спаніель саме той собака щоб зрозуміти чи то твоє полювання із собакою, чи ні. Якщо і не піде таке полювання до душі, то спніель і у звичайному побуті буде у нагоді
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Виталий 2.

Слідопит
В этом году себе беру Дратхаара, у товарища сука навела, жду))).
Отличный выбор!!!
Я, на 100% уверен, что Вы, не пожалеете! Ждем фото в соответствующей теме.
А, автору этой темы, желаю побыстрее определится и найти, верного четвероногого друга и помощника!
С Уважением!
 

Лесник 007

Новачок
Отличный выбор!!!
Я, на 100% уверен, что Вы, не пожалеете! Ждем фото в соответствующей теме.
А, автору этой темы, желаю побыстрее определится и найти, верного четвероногого друга и помощника!
С Уважением!
Дякую. Уже знайшов собі собачку.скоро заберу руського спаніеля сучку...потім виставлю фото)))
 
Зверху