Допоможіть встановити модель та оцінити зброю

Treskot

Новачок
фото з відстрілу
1шу син поклав, 2гу я(з коліна), 3тю колега на вскидку
також видно осип дробу(4ка, 28гр)
 

Вкладення

Останнє редагування:

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Treskot

Новачок
пардон, ви праві, це діаметр дульного зрізу, а не стволів . Вибачаюся за неправильну термінологію.
 

kef

Зброяр
Я вимірював примітивно. свинцевою кулею з натягом до чокових звужень не доходило приблизно 10 см.і в районі антабки. .діаметр однаковий ..і заміряв діаметр кулі мікрометром..так робив саме і заміри чоків...тільки іншою кулею...Кулі блондо ..більш менш діаметр каналу та звужень стволу можна визначити...
Можливо це хибне вимірювання...
 

Treskot

Новачок
а навіщо робити заміри самого ствола?
це якось впливає на це який патрон треба робити?
 

tyrist 1945

Тигр
а навіщо робити заміри самого ствола?
це якось впливає на це який патрон треба робити?
Ні не впливає. Просто цікаво було який канал. Але судячи по відстрілу ці цифри по барабану. Куля в кулю це супер. Або ви з сином дійсно хороші стрільці. Удачі! Нехай служить і тішить трофеями!
 

Вік71

Снайпер
Куля в кулю це супер. Або ви з сином дійсно хороші стрільці. Удачі! Нехай служить і тішить трофеями!
Все таки думаю,що куля в кулю на 40 м з гладкостволу -випадковiсть! Попробуйте повторити ще раз:)
А рушниця гарна,нехай служить!
 

Hovarf

Слідопит
Все ж хотілося б почути від знаючих людей модель даної рушнички. Ну і рік народження цікаво було б знати.
 

Treskot

Новачок
Вік, ви були праві :)
Перший раз так вийшло....
Закинув нову картинку, результат не такий гарний, але думаю що і він не є поганим ;)
 

Вкладення

XXL

Снайпер
Вік, ви були праві :)
Перший раз так вийшло....
Закинув нову картинку, результат не такий гарний, але думаю що і він не є поганим ;)
Вік, ви були праві :)
Перший раз так вийшло....
Закинув нову картинку, результат не такий гарний, але думаю що і він не є поганим ;)
по пуле да,а по дроби как-то не очень
 
Зверху