Допоможіть визначити та оцінити рушницю (Дюлайє)

Dima

ветеран форуму
надійна команда
На подушке есть немецкие клейма с датой 7/41 год. Период окупации Франии третьим рейхом. Видимо как трофей было ввезено и испытано согласно германскому законодательству. Интересный предмет. ДС измеряли?
 

Vov-1

Зброяр
Таке відчуття,що його ,,віджали" не давши догравіювати...
 

користувач

Новачок
На подушке есть немецкие клейма с датой 7/41 год. Период окупации Франии третьим рейхом. Видимо как трофей было ввезено и испытано согласно германскому законодательству. Интересный предмет. ДС измеряли?
Так, довжена стволів 68 см.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Таке відчуття,що його ,,віджали" не давши догравіювати...
Есть такое, не повелись - на давайте позже ))
певне залишили місце на замовне гравіювання за особистим ескізом, але шось пішло не так, чи не захотілось власнику. мені і так подобається особисто
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
певне залишили місце на замовне гравіювання за особистим ескізом, але шось пішло не так, чи не захотілось власнику. мені і так подобається особисто
Гіпотеза інтересна,але трохи хибна,так як цей екземпляр був демонстрований на ліонській виставці зброї і отримав Grand Prix.Завдання прикрашати виставочний екземпляр вишуканим гравіруванням у фірми виробника рушниці не було,бо на конкурсі в Ліоні ця рушниця демонструвала не декор,а технічні параметри,за які і отримала Гран- прі.Німецьке клеймування говорить про те,що згідно Закону від 1939 року і окремої вказівки "про ввезення зброї на територію ІІІ Рейху і повторного обов'язкового перевипробування"рушниця була перевипробувана і переклеймована в 1941 році.Попрошу топікстартера виставити більш якісні фото ствольної пари і якісні фото всіх клейм і написів.Рушничка інтересна і має багато секретів,я так думаю.!!!Щось мені здається,що це Дюлайє власною персоною.
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
А для якої школи майстрів більше характерні гравірування у вигляді цвіту троянд, конюшини ,листя дуба .І так званого узору арабески.? Чи на це не було якогось обмеження у виконанні.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Зробіть якісне фото цього клейма,але без спалаху!!

 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А для якої школи майстрів більше характерні гравірування у вигляді цвіту троянд, конюшини ,листя дуба .І так званого узору арабески.? Чи на це не було якогось обмеження у виконанні.
Цвіт троянд,конюшини(квітковий дизайн)-це французька школа,листя дуба,чортополоха-німецька,арабески-частіше англійська,хоча і німці полюбляли це оформлення дизайну!!
 

kef

Зброяр
Я не фахівець але клейма на ствольних парах ставили як майстри самої зброї так і майстри ствольщики. На рушниці бр.Ремпт клеймо Е.Джоп.на Нотнагелі на трубці ініціали Нотнагеля. Так саме і тут .або ствольщик або майстер самої рушниці.
Якщо помиляюсь .поправте.Просто цікаво щось нове знати.
 
Зверху