Допоможіть визначити рік,стан та ціну.

Статус
Закрита.

Микола2020

Новачок
Доброго дня.знайомий хоче продати цей Зауер,в цінах не орієнтується,хотів би,щоб досвідчені люди дали оцінку.Дякую.
 

Вкладення

валентин 65

Мисливець
Нет там ничего такого страшного. Просто ружье по возрасту и нашего менталитета по уходу. Еще постреляет. Но чистка-:(:(. С ув.
 

Микола2020

Новачок
Це рушниця не моя продає знайомий як я написав вище в цінах не орієнтується думає,що не стан,а назва диктує вартість,через,що я звернувся до компетентних в цьому плані людей щоб він не говорив що я щось недоговарюю відносно ціни,і показати йому думку спеціалістів.
 
Це рушниця не моя продає знайомий як я написав вище в цінах не орієнтується думає,що не стан,а назва диктує вартість,через,що я звернувся до компетентних в цьому плані людей щоб він не говорив що я щось недоговарюю відносно ціни,і показати йому думку спеціалістів.
Ще на років 30-50 вистачить.
 

kef

Зброяр
Це напевно модель Зауер - 2. Полювати ще можна але лиш зменшеними наважками. Трубки в середині мають такий стан .що додають мінус в ціні.
 

Микола2020

Новачок
Всім хто приймав участь в обговоренні щиро вдячний,моя думка що до цієї рушниці підтвердилася і стосовно ціни також з вами згоден.
 
Статус
Закрита.
Зверху