Допоможіть вибрати пневматичну гвинтівку.

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Всим форумчанам добрий день.
Планую купівлю пневматичної гвинтівки. Так як сам допоміг не одному члену форума, надіюсь що допоможуть і мені знавці і професіонали в пневматиці.
Основні показники це:
- точність;
- газова пружина;
- в міру важка максимум 3.5кг;
- ціна до 5000-5500грн
- переломка;
Варіанти які я розглядав:
- Crosman Benjamin Titan NP (BW1K77NP);
- Norica Dragon GRS;
- Camo Black 1000 IGT
За допомогу завчасно ДЯКУЮ
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
- Crosman Benjamin Titan NP (BW1K77NP);
Візміть Кросман. Пневматичними гвинтівками страдаю давненько. З усіх переломок які тримав в руках і з яких стріляв, найточніше в мене було саме з Кросманів. Зараз і сам володію - Кросман Шторм, Кросман Бенджамін, Кросман Фантом.
 

иж 18

Слідопит
Из этих вариантов у Camo Black 1000 IGT заявленная самая большая начальная скорость пули, если это и так на самом деле, для меня это был бы весомый аргумент взять эту винтовку.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Из этих вариантов у Camo Black 1000 IGT заявленная самая большая начальная скорость пули, если это и так на самом деле, для меня это был бы весомый аргумент взять эту винтовку.
Всі, хто з початку купує першу пневматичну гвинтівку, гонится за потужністю, але потім розуміють, потужність не потрібна. Середня потужність 250 м/с, залог влучних потсрілів. Перевірив на своєму досвіді.
Можно того Хатсана купити, який лупить дай боже, але воно не потрібно. ІМХО.
Іще, що немаловажно, потужна пневматика оптику розбиває на раз-два.
На Кросманах в мене такого за 6-ть років не було.
 
Останнє редагування:

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Як писав вище, Кросман, іще добавлю, надійна, влучна.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Візміть Кросман. Пневматичними гвинтівками страдаю давненько. З усіх переломок які тримав в руках і з яких стріляв, найточніше в мене було саме з Кросманів. Зараз і сам володію - Кросман Шторм, Кросман Бенджамін, Кросман Фантом.
Дуже вам дякую.
А яка для вам краще подобається з перечислених
 

иж 18

Слідопит
Всі, хто з початку купує першу пневматичну гвинтівку, гонится за потужністю, але потім розуміють, потужність не потрібна. Середня потужність 250 м/с, залог влучних потсрілів. Перевірив на своєму досвіді.
Можно того Хатсана купити, який лупить дай боже, але воно не потрібно. ІМХО.
У меня в детстве была винтовка гросман, слабенькая, 200 метров если не ошибаюсь, на подкачке. Для меня мощность один из самых важных показателей.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Из этих вариантов у Camo Black 1000 IGT заявленная самая большая начальная скорость пули, если это и так на самом деле, для меня это был бы весомый аргумент взять эту винтовку.
Дуже дякую.
Але мені більше потрібна точність чим потужність.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Всі, хто з початку купує першу пневматичну гвинтівку, гонится за потужністю, але потім розуміють, потужність не потрібна. Середня потужність 250 м/с, залог влучних потсрілів. Перевірив на своєму досвіді.
Можно того Хатсана купити, який лупить дай боже, але воно не потрібно. ІМХО.
Іще, що немаловажно, потужна пневматика оптику розбиває на раз-два.
На Кросманах в мене такого за 6-ть років не було.
В мене вже була пневматична гвинтівка, але її в мене вкрали.
Починав з иж -22 і иж-38 потім брав в знайомого хатсан 125 ( потужний але не точний)
 

иж 18

Слідопит
В мене вже була пневматична гвинтівка, але її в мене вкрали.
Починав з иж -22 і иж-38 потім брав в знайомого хатсан 125 ( потужний але не точний)
у друга был иж 22 и 38, слабенькие. А для каких целей нужна вам если не секрет?
 

иж 18

Слідопит
Зна що слабенькі. Але в мої юні роки не було з чого вибирати, що батько принесе з того і стріляв.
Так как и мне отец подарил и я был рад. А сейчас соседу пацану юному выбирали винтовку (папа выбирал), не знаю какую, но говорили что купили не то что хотели, так ему было тяжело пружину взводить. Но стекло на окне мне уже разбил.
 

Шурави

Снайпер
В мене була Гамо Хантер 440 перших випусків, Іспанська, тільки приємні спогади, але таку тепер не знайти.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Дякую Генадій.
Але кортить нову з магазина. ( щоб муха не сиділа) а то весь колектив насміхається що я фанатію від старої зброї, кажуть що 21 вік на вулиці а ти все із СРСР кою зброєю ходиш.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Дуже вам дякую.
А яка для вам краще подобається з перечислених
Бенжамін, купував в комплекті з оптикою минулої осені, с ГП, віддачі практично не має, стріляє дуже кучно. Шорм не гірше, але якщо не помиляюсь, то їх нових вже не має, зняті з виробництва.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Бенжамін, купував в комплекті з оптикою минулої осені, с ГП, віддачі практично не має, стріляє дуже кучно. Шорм не гірше, але якщо не помиляюсь, то їх нових вже не має, зняті з виробництва.
Дуже вам дякую.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Fonex

Снайпер
Я ничего против пневматики не имею, но если брать подобный девайс и рассматривать цену в 5000-5500, то не лучше уж глянуть в сторону недорогой мелкашки?ИМХО
 
Зверху