Допомога користувачам форуму (Запитання - Відповідь)

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Мужикі вибачайте якщо про когось забув бо приватні повідомлення засипані вже голова крутиться мені страшно вже заходити на форум.
 

serega190284

Новачок
Адмін поясніть будь ласка,я подаю оголошення,а воно постійно зникая.Текст оголошення такій:Надам послогу по перевезеню щенків по Україні можливо в Білорусію!!чі я не те щось пишу???
 
Останнє редагування:

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Адмін поясніть будь ласка,я подаю оголошення,а воно постійно зникая.Текст оголошення такій:Надам послогу по перевезеню щенків по Україні можливо в Білорусію!!чі я не те щось пишу???
Ви даєте комерційне оголошення без згоди Адміна! Адміну в приват напишіть він все поясне.
 

GusarXXX

Мисливець
Є ссилка на старий форум (цей же форум на старій платформі) ???? потрібно знайти деякі фото............ точно теми не памятаю в розділах "продаж", або "оцінки".???

З повагою!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
як найти ту лічку???
В этом-же разделе находите аватар администратора,нажимаете левой клавишей мыши на ник "Админ", открывается его профиль и находите "почати листування",нажимаете левой клавишей миши и админ в вашем распоряжении!!!:D:eek::rolleyes:
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
З якою метою і за що саме даються або знімаються статуси типу:слідопит,мисливець,новачок? Воно звісно не так принципово,але хотілося б дізнатися за що мене "понизили" ще позавчора був мисливець а сьогодні новачок.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Це звичайні ранги. На форумі нарахування рангів встановлюється по кількості "балів". Бали нараховуються по Вашій кількості трофеїв, до прикладу: "500 повідомлень на форумі" або "100 подяк від других форумчан Вам".

Чому Вам понизився ранг? напевне тому що при старті форуму був неправильно присуджений.
Як переглянути Ваші трофеї? Потрібно зайти в Вашу особисту інформацію У списку там будуть бали натиснути на них.
Кількість балів за яку присвоюється ранг?
новачок (0-99 баллов)
мисливець ((100-199)
слідопит ( 200-299 )
профі (300-399)
снайпер (400-499 )
гуру (500- и выше )
 

serega190284

Новачок
В этом-же разделе находите аватар администратора,нажимаете левой клавишей мыши на ник "Админ", открывается его профиль и находите "почати листування",нажимаете левой клавишей миши и админ в вашем распоряжении!!!:D:eek::rolleyes:
дякую зрозумів
 

слесарь

Мисливець
Здравствуйте. Не могу редактировать своё объявление, исчесла кнопка "редагувати". Я что-то запутался или это поломка?
 
М

Микола

Guest
Як на мене то битва.В мене був нік кей.Довго не міг зайти на сайт( мабуть не зовсім дружу з компютером).Були якісь бали,повідомлення.Після сотої спроби зайшов - Микола?Щось не дуже зрозумів.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Як на мене то битва.В мене був нік кей.Довго не міг зайти на сайт( мабуть не зовсім дружу з компютером).Були якісь бали,повідомлення.Після сотої спроби зайшов - Микола?Щось не дуже зрозумів.
Решта інформації про вас вірна ?

UA,Бориспіль,KV, 27 лют 1960 (Вік: 55) Реєстрація: 8 бер. 2011
 
Зверху