Допомога користувачам форуму (Запитання - Відповідь)

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Це тільки в мене при перегляді форуму ,показує тільки першу і останню сторінку?
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю. Тільки сьогодні відновив пароль. Тут ще адмінам роботи і роботи. Побажаємо їм терпіння.
 

Sergey8517

Новачок
Приветствую всех на обновленном форуме! Подскажите пожалуйста как закрыть тему? (фраза "Продано" результата не даёт) и есче как удалить старую переписку в своём кабинете, так как пункт "удалить" я там не нашел?
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Приветствую всех форумчан!!!Прошу Админ или Модераторов сменить дату и год моего рождения,сам я это сделать не могу.Писал Админу в ЛС но ответа нет,я понимаю много роботы на обновленном форуме.Дата моего рождения 20.09.1973г.С Уважением Дмитрий.:D
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
А де модератор Андрій Яремко, щось я його після оновлення не бачив, бо щось починаю переживати за нього. Адміністратор, якщо вам відомо що з Андрієм все гаразд то дайте знати.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Гуцул не переживайте с Андреем все нормально видел его на форуме.С УВ.Monya.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
А де модератор Андрій Яремко, щось я його після оновлення не бачив, бо щось починаю переживати за нього. Адміністратор, якщо вам відомо що з Андрієм все гаразд то дайте знати.
Доброго дня Роман все нормально я на місці просто детально вивчаю інтерфейс тестую різні можливості ну і роботи трохи є на форумі.
 

jurii zavallj

Новачок
хочу востановити свій профіль .але почта змінилась давно.Тепер не знаю як бути.Е якийсь вихид?
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Приветствую всех форумчан!!!Прошу Админ или Модераторов сменить дату и год моего рождения,сам я это сделать не могу.Писал Админу в ЛС но ответа нет,я понимаю много роботы на обновленном форуме.Дата моего рождения 20.09.1973г.С Уважением Дмитрий.:D
Админ большое спасибо дата и год рождения изменены.
 
Зверху