Документи на собаку ФМСУ чи КСУ?????

cagor

Слідопит
Темболее, прошлым летом предлагали щенка дратхаара, за 1500 с документами. Человек не заводчик, собаку повязал потому что сказали так надо, на щенках не зарабатывал, можно сказать раздавал. Так что можно найти и не за дорого щенка.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Возможность есть и не очень дорого, знакомый делал себе паспорт (доки не ФМСУ). Но надо ли оно? Вот у него курцхаар кроме как утку по камышам ганять ничего не умеет, стойку не делает, незнаю это скорее по вине владельца или уже какой-то брак.
Лучше и единственно правильней брать собачку с документами от хороших робочих родителей и будет счастье на охоте а не разочарование.
Делает стойку или нет-это общий труд собаки и владельца+хорошие родители собачки.
Хотя делают стойку практически все легавые-это врожденное, а вот держат ли ее-вот самый главный вопрос!
Но без качественной натаски никакого толка, даже с щенком от элитных родителей, не будет!
Щенок-это всего лишь глина, а что из него слепит владелец-произведение искусства или он так и останется комом грязи-все зависит от труда, желания и умения хозяина собаки.
Многие, беря щенка от дипломированных собак, думают, что и он будет не хуже. Как бы не так! Испортить можно все, в т.ч. и собаку, неправильной натаской, например.
П.С. Собак без документов, вне породы даже не обсуждаю: им не место на охоте!
Документ что подтверждает? Правильно- породность! А какая породность может быть у, извините, ублюдка?
 
Останнє редагування:

Vladddd

Мисливець
Документ что подтверждает? Правильно- породность! А какая породность может быть у, извините, ублюдка?
с одним не могу согласиться-это с терминологией. ублюдок-это беспородных потомок породных родителей. украинская кинология занимается чистокровным разведением. чистокровность подтверждается наличием документов о происхождении. так что ублюдок может быть от собак с документами, вот только при осмотре помета кинологом на него не выдается документ о происхождении
 

север

ветеран форуму
надійна команда
с одним не могу согласиться-это с терминологией. ублюдок-это беспородных потомок породных родителей. украинская кинология занимается чистокровным разведением. чистокровность подтверждается наличием документов о происхождении. так что ублюдок может быть от собак с документами, вот только при осмотре помета кинологом на него не выдается документ о происхождении
УБЛЮ́ДОК
Мужской род
просторечие
  1. 1.
    О животных: то же, что помесь (в 1 знач.) Именно это значение слова я имел ввиду.
 

Ohotnik47

Слідопит
Розвели бардак реальний, а причина - бажання настригти капусти.
Купує мисливець щеня, до року вкладує у нього і час і гроші, сподівається отримати помічника, а в результаті отримує дилему -- що робити з неробою до якого вже звикла вся сім'я а на полюванні від нього толку не багато?
Таких собак ( породних ) , що зовсім не роблять - я не зустрічав.В основному це або лягава має слабкий нюх але при наявності птиці - щось підніме зато не тримає стійку, ягд. який є некерованим психопатом (реальний випадок - пара ягдів повисла на шиї в гонного лося і той подушив їх обох в сосняку об дерева) не згадую про барсука, або лайка без пошуку і бажання до контакту з звіром, десь обгавкає білку чи єнота.
Не кажучи вже про лайок які звикли працювати з навігатором і звикають що господар їх знайде...
Так от потомки від таких собак псують нерви багатьом мисливцям - бо рано чи пізно постає питання - куди діти неробу, бо треба нормальна робоча собака? І вирішити це питання під силу не багатьом.
 

cagor

Слідопит
Розвели бардак реальний, а причина - бажання настригти капусти.
Купує мисливець щеня, до року вкладує у нього і час і гроші, сподівається отримати помічника, а в результаті отримує дилему -- що робити з неробою до якого вже звикла вся сім'я а на полюванні від нього толку не багато?
Таких собак ( породних ) , що зовсім не роблять - я не зустрічав.В основному це або лягава має слабкий нюх але при наявності птиці - щось підніме зато не тримає стійку, ягд. який є некерованим психопатом (реальний випадок - пара ягдів повисла на шиї в гонного лося і той подушив їх обох в сосняку об дерева) не згадую про барсука, або лайка без пошуку і бажання до контакту з звіром, десь обгавкає білку чи єнота.
Не кажучи вже про лайок які звикли працювати з навігатором і звикають що господар їх знайде...
Так от потомки від таких собак псують нерви багатьом мисливцям - бо рано чи пізно постає питання - куди діти неробу, бо треба нормальна робоча собака? І вирішити це питання під силу не багатьом.
И мораль?
 

Vladddd

Мисливець
мораль такая: любой щенок-это лотерея. повторяю-любой. нужна рабочая собака-покупайте взрослую, натасканную профессионалом, с проверкой работы в поле, желательно со знающим человеком. это нормальный подход, который для нас в диковину, а для капиталистов, умеющих считать деньги-норма
 

Vladddd

Мисливець
УБЛЮ́ДОК
Мужской род
просторечие
  1. 1.
    О животных: то же, что помесь (в 1 знач.) Именно это значение слова я имел ввиду.
вы не мужской род ищите в википедии, а возьмите словарь охотничьих терминов, хотя бы в книге Марканова
 

Ohotnik47

Слідопит
Проблема в тому, що наявність дипломів у плідників не гарантує робочого потомства.
А все із за того, що більшість власників собак намагаються будь-яким чином пов'язати своїх вихованців і потім впарюють щенят за немалі кошти, а в результаті отримують пшик.
 

Varjag229

Слідопит
Якби деякі колеги ЗА ТИСЯЧІ ЄВРО не брати дорослих, робочих, перевірених по екстер'єру та нащадках собак, то, наприклад, серед ягдів, мабуть, не було би ким оновлювати крові.
Доросла робоча собака - це як сісти на машину часу, яка Вам збереже гроші, час на вирощування і нерви, бо не переживаєте, що може вилізти "дисквал" по екстер'єру, психіці і тих же робочих якостях. ІМХО.
П.С. Чомусь для Міноборони США службових собак купують у 2 річному віці (раніше - у 4 роки) в розплідниках Нідерландів.
П.П.С. "Щеня від робочих собак до 8-го покоління".
У Вас є ДОСТОВІРНА інформація про ВСІХ цуценят у кожному із 8 поколінь предків і впевненість, що у жодного з них не ліві документи?
 
Якби деякі колеги ЗА ТИСЯЧІ ЄВРО не брати дорослих, робочих, перевірених по екстер'єру та нащадках собак, то, наприклад, серед ягдів, мабуть, не було би ким оновлювати крові.
Доросла робоча собака - це як сісти на машину часу, яка Вам збереже гроші, час на вирощування і нерви, бо не переживаєте, що може вилізти "дисквал" по екстер'єру, психіці і тих же робочих якостях. ІМХО.
П.С. Чомусь для Міноборони США службових собак купують у 2 річному віці (раніше - у 4 роки) в розплідниках Нідерландів.
П.П.С. "Щеня від робочих собак до 8-го покоління".
У Вас є ДОСТОВІРНА інформація про ВСІХ цуценят у кожному із 8 поколінь предків і впевненість, що у жодного з них не ліві документи?
Даже и не знал что минобороны США это абсолютный пример кинологии.
 
Якби деякі колеги ЗА ТИСЯЧІ ЄВРО не брати дорослих, робочих, перевірених по екстер'єру та нащадках собак, то, наприклад, серед ягдів, мабуть, не було би ким оновлювати крові.
Доросла робоча собака - це як сісти на машину часу, яка Вам збереже гроші, час на вирощування і нерви, бо не переживаєте, що може вилізти "дисквал" по екстер'єру, психіці і тих же робочих якостях. ІМХО.
П.С. Чомусь для Міноборони США службових собак купують у 2 річному віці (раніше - у 4 роки) в розплідниках Нідерландів.
П.П.С. "Щеня від робочих собак до 8-го покоління".
У Вас є ДОСТОВІРНА інформація про ВСІХ цуценят у кожному із 8 поколінь предків і впевненість, що у жодного з них не ліві документи?
Интересно прошу прощения а жену Вы тоже себе так бдительно выбирали.
 

Varjag229

Слідопит
Для Владимирович 78.
Собак вибираю від плідників, що на виду (особисто бачив у роботі і читав про їх результати у таблицях змагань, за нюанси роботи у природі розпитував їх власників). Крім того, дивися родоводи до 9 коліна разом з їх братами та сестрами і класними нащадками (про кого були відомості). Коли батьківська і материнська частина родоводу мене влаштовувала - брав цуценя без торгу.
Але навіть при такому підході у мене були як удачі, так і промахи. Промахи були від незнання заводчиками, що несуть у генотипі їх плідники.
Мова виключно про ягдтер'єрів (з 2001 року).
П.С. З дружиною у мене теж все слава Богу, чого і Вам бажаю.
 

ura83

Слідопит
Для Владимирович 78.
Собак вибираю від плідників, що на виду (особисто бачив у роботі і читав про їх результати у таблицях змагань, за нюанси роботи у природі розпитував їх власників). Крім того, дивися родоводи до 9 коліна разом з їх братами та сестрами і класними нащадками (про кого були відомості). Коли батьківська і материнська частина родоводу мене влаштовувала - брав цуценя без торгу.
Але навіть при такому підході у мене були як удачі, так і промахи. Промахи були від незнання заводчиками, що несуть у генотипі їх плідники.
Мова виключно про ягдтер'єрів (з 2001 року).
П.С. З дружиною у мене теж все слава Богу, чого і Вам бажаю.

Без промахів у цій справі ні як, навіть якщо розібрати і до 19 коліна:D , нюансів можуть бути купа (не було би тих нюансів була б казка :D )
 

Varjag229

Слідопит
Мої промахи були відносні - всі собаки працювали по норовому звіру на рівні Д2-Д1 мертвими хватками.
Просто, деякі з них не любили воду, окремі мали поганий нюх, відповідно не давали голосу по сліду зайця, "колупались" на сліду, коли інший мій пес летів по ньому галопом з голосом, мали вузький пошук. Інші - не проявляли в'язкості у вольєрі по кабану (на копито не полюю).
Хтось, при відмінній роботі по всім видам дичини, був злостивий до собак.
 

stvime

Мисливець
Без промахів у цій справі ні як, навіть якщо розібрати і до 19 коліна:D , нюансів можуть бути купа (не було би тих нюансів була б казка :D )
Если бы не было нюансов, то нас бы окружали только породистые собаки с отличными рабочими качествами:D:D
 
Зверху