Документи на мисливську собаку.

zmedik

Мисливець
Скажіть будь ласка,якщо на мисливську собаку є документи УКФ(Українська кінологічна федерація),чи їх достатньо для полювання з собакою чи потрібні ще документи ФМСУ? Чи видасть ФМСУ документи на собаку на підставі документів УКФ бо КСУ цю організацію не визнає?
 
Скажіть будь ласка,якщо на мисливську собаку є документи УКФ(Українська кінологічна федерація),чи їх достатньо для полювання з собакою чи потрібні ще документи ФМСУ? Чи видасть ФМСУ документи на собаку на підставі документів УКФ бо КСУ цю організацію не визнає?
Не даст и Вам это уже говорили.
 

zmedik

Мисливець
Дякую,мені казали,що треба брати собаку з документами КСУ а про те що дасть ФМСУ документи чи ні я щось не пам'ятаю.
 

zmedik

Мисливець
До речі на цьому форумі один чоловік пояснив,що ФМСУ документи дасть,нюанс тільки в тому,що я з собакою не зможу здавати іспити та приймати участь у виставках,що до речі мене не засмучує бо документи мені потрібні лише для полювання,щоб занадто прискіпливі єгеря не чіплялися,
 
Странно что напомните, со своими темами не мешало бы и ознакомиться. Если знаете зачем спрашиваете?
 

ura83

Слідопит
До речі на цьому форумі один чоловік пояснив,що ФМСУ документи дасть,нюанс тільки в тому,що я з собакою не зможу здавати іспити та приймати участь у виставках,що до речі мене не засмучує бо документи мені потрібні лише для полювання,щоб занадто прискіпливі єгеря не чіплялися,
Не зрозуміло - що за виставки і які іспити що не зможете приймати участь коли є документи ФМСУ - навпаки зможете !!!
 

KFoR

Зброяр
Не видасть фмсу документи на цю собаку, йдіть в свій утмр може вони вам видадуть паспорт на собаку за документами укф
 

Виталий 2.

Слідопит
Не зрозуміло - що за виставки і які іспити що не зможете приймати участь коли є документи ФМСУ - навпаки зможете !!!
Так речь, я так понимаю, идет об охотничьем паспорте и допуске собаки к охоте, а не о родословной.
У меня один знакомый, купил курца с какими то липовыми документами кинологической спилки служебного собаководства, как то так,точно не помню, собаке уже лет пять , ни родословной, ни паспорта, ни фига, плюс куча потраченного времени и нервов.
 

ura83

Слідопит
27 лютого 2009 року
Рішення Президії Федерації мисливського собаківництва України

8.
Щодо визнання родоводів на мисливських собак, виданих іншими організаціями в Україні, у відповідності до договору між КСУ та ФМСУ від 07.11.2007 ФМСУ на даний час у ФМСУ визнаються родоводи зразка МКФ (у т.ч. КСУ). У разі укладення договорів з Українською кінологічною федерацією (УКФ), Кінологічним клубом України (ККУ), Українським кінологічним союзом (UСІ) розглядатиметься питання стосовно родоводів цих організацій. Видача паспортів з правом на полювання проводиться відповідно до чинного Порядку про видачу паспортів на собак мисливських порід, Положення про мисливське собаківництво України на підставі довідки про походження чи родоводу встановленого Державним комітетом лісового господарства зразка (тобто власник мисливського собаки з повним родоводом зразка КСУ повинен отримати родовід зразка ФМСУ).


Наскільки я зрозумів то договір так і не уклали
 
Скажіть будь ласка,якщо на мисливську собаку є документи УКФ(Українська кінологічна федерація),чи їх достатньо для полювання з собакою чи потрібні ще документи ФМСУ? Чи видасть ФМСУ документи на собаку на підставі документів УКФ бо КСУ цю організацію не визнає?
А помните предостережение как не стать топикстартером на тему как сделать доки на охотничью собаку?
 

KFoR

Зброяр
Ну собака не те що без документів. Паспорт зробити буде не важко, і полювати з другом
 
Ну документы так сказать сделать можно но только уооровские, если есть такая возможность. И друг то конечно будет а вот помощник?
Речь зачастую идёт о документах более косвенно, больше уклон на то как обмануть судьбу, тоесть купить собаку охотничьей породы и сделать потом на неё охотничьий паспорт, да так будет дешевле но станет ли собака охотничьей породы охотничьей собакой это вопрос.
 

Корнилов

Снайпер
Ну документы так сказать сделать можно но только уооровские, если есть такая возможность. И друг то конечно будет а вот помощник?
Речь зачастую идёт о документах более косвенно, больше уклон на то как обмануть судьбу, тоесть купить собаку охотничьей породы и сделать потом на неё охотничьий паспорт, да так будет дешевле но станет ли собака охотничьей породы охотничьей собакой это вопрос.
Вы ошиблись! Не дешевле, а дороже))))
 
Зверху