Дозвіл та посвідчення не за місцем реєстрації

Thunder

Новачок
Вітаю форумчани! Чи можу я отримати дозвіл на зброю та посвідчення мисливця, якщо проживаю в одному місті, а приписаний в іншій області, так як наразі студент? P.S. в мене ID паспорт карточка
 

Leshi

Слідопит
За оружие не скажу
Лесхоз посвидчыня мыслывця можете проверено недавно делали для свояка он из под Киева
Получал Днепродзержинск
 

kef

Зброяр
Вітаю форумчани! Чи можу я отримати дозвіл на зброю та посвідчення мисливця, якщо проживаю в одному місті, а приписаний в іншій області, так як наразі студент? P.S. в мене ID паспорт карточка
Зверніться до працівників місцевої дозвільної. Є нюанси на рахунок проживання за фактом і є облік реєстрації. Але при поданні необхідних документів Вам мають надати платну послугу згідно чинного законадавству та належності проживання.
 

Leshi

Слідопит
На оружие необходтмо показать условия хранения оружия
А там они решат
Я думаю что можно попробовать
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Зброя за місцем проживання.
 

Androsh

Слідопит
Вітаю форумчани! Чи можу я отримати дозвіл на зброю та посвідчення мисливця, якщо проживаю в одному місті, а приписаний в іншій області, так як наразі студент? P.S. в мене ID паспорт карточка
Зателефонуйте у дозвільну за місцем вашого проживання, все пояснять. Це буде краще, ніж різноманітні дописи на форумах.
 

bedlander

Новачок
Робив дозвіл за місцем проживання, не реєстрації. В дозвільну надавав документи, що підтверджують місце проживання, - типу чому я тут живу. І відповідну заяву.
 

B_o_r_i_s

Новачок
Вітаю форумчани! Чи можу я отримати дозвіл на зброю та посвідчення мисливця, якщо проживаю в одному місті, а приписаний в іншій області, так як наразі студент? P.S. в мене ID паспорт карточка
Абзац восьмий 622 наказу:
Якщо фактичне проживання громадянина інше, ніж зазначене в паспорті, необхідно надати документ, що підтверджує фактичне місце проживання громадянина (договір оренди житлового приміщення, свідоцтво про право власності на житлове приміщення тощо).
 

Leshi

Слідопит
Не надо раздувать тему до бесконечности где живёте идите а рай отдел и уточняйте
Они вам сами быстрее скажут что вам делать дальше
 

1.11

Слідопит
Вітаю форумчани! Чи можу я отримати дозвіл на зброю та посвідчення мисливця, якщо проживаю в одному місті, а приписаний в іншій області, так як наразі студент? P.S. в мене ID паспорт карточка
Не існує термін - прописаний. Є термін - реєстрація.
Дозвіл на зброю тільки за місцем реєстрації, відповідно даних паспортного столу.
Що Вам заважає отримати всі документи за місцем "прописки", а проживати де завгодно? За умови правильного зберігання зброї і боєприпасів, тут криміналу не має.
 

Thunder

Новачок
Не існує термін - прописаний. Є термін - реєстрація.
Дозвіл на зброю тільки за місцем реєстрації, відповідно даних паспортного столу.
Що Вам заважає отримати всі документи за місцем "прописки", а проживати де завгодно? За умови правильного зберігання зброї і боєприпасів, тут криміналу не має.
Був в дозвільній, сказали отримати довідку про постійне місце проживання, а місце реєстрації немає значення.
 

1.11

Слідопит
Був в дозвільній, сказали отримати довідку про постійне місце проживання, а місце реєстрації немає значення.
Це як в Радянській комедії "Наречений з того світу". Довідку дає ЖЕК, компанія, що обслуговує будинок постійного місця проживання. Людина може проживати тільки за одною адресою. Тому для отримання довідки з місця проживання, Вам необхідно зареєструватися за місцем постійного проживання.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Був в дозвільній, сказали отримати довідку про постійне місце проживання, а місце реєстрації немає значення.
Я зарегистрироапн по одному адрессу в Киеве а фактически проживаю по другому в Киеве.взял справку в ОСББ и к разрешителю.и по месту моего проживания у меня зарегистрировано оружие хотя по бумагам я не хощяин квартиры.
 

1.11

Слідопит
Я зарегистрироапн по одному адрессу в Киеве а фактически проживаю по другому в Киеве.взял справку в ОСББ и к разрешителю.и по месту моего проживания у меня зарегистрировано оружие хотя по бумагам я не хощяин квартиры.
Странно. Собственность тут не имеет значение. Получается, Вы одновременно проживаете по 2-м адресам? Что-то полиция накосячила. ОСББ также себя подставляет. У Вас есть договор Найма житла?
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Не існує термін - прописаний. Є термін - реєстрація.
Дозвіл на зброю тільки за місцем реєстрації, відповідно даних паспортного столу.
Я зареєстрованний в одній місцевості, а зброя зберігається в іншій, і всі процеси проходять по ній за місцем проживання.
При отраминні зеленки і т.д... указується саме місце проживання та де буде зберігатись зброя, не за місцем реєстрації а за місцем проживання.
Підтверджуючі документи до місця проживання - акт обстеження сімейно побутових (господарських) умов, довідка про склад сім'ї де вказано реєстрація та фактичне проживання, рапорт працівника поліції.
 
Останнє редагування:

Кузнец144

Мисливець
у меня такая ситуация- приписан в днепропетровской обл проживаю в черновцах, разрешение в полиции получил без проблем(справка осбб) а вот за удостоверением охотника ехал в днепропетровск.
п.с. и курсы по "поводженню з1 зброею" тоже в днепр ездил сдавать.
 
Зверху