Дозвільна система переходить до МРЕО

Статус
Закрита.

paliy65

Слідопит
А Ви знаєте ,що ваші дозвола на зброю не дійсні, ті що видані ще за часів міліції яку ліквідували а створили поліцію, яка не є правонаступником .Так що ...;):D:D:D...Про нові і не мрійте.Скасують і все...Я таке чув від високопосадовців МВС.:p та журналістів...Правда чи ні ...не знаю:(:D
Три сторінки теми ні про що !!!
Камінь кинуто-хвиля пішла.І з кожним повідомленням стає все більшою і більшою-хаос і паніка.
Так и права и паспорт не действительны?:D
 

okhorly

Слідопит
Дарма ви так негативно сприймаєте всі зміни.
Позитивні зрушення є.
Наприклад, отримати всілякі документи в ЦНАП стало НАБАГАТО простіше і швидше, ніж це було в інших місцях.

Наприклад, паспорт внутрішній і закордонний, реєстрації, виписки, свідоцтва, укласти договір на комунальні послуги тощо - і все це в одному місці, на призначений тобі час, привітний персонал, світлий просторий простір.
Раніше все це було в жахливих умовах совкових кабінетів з вузькими коридорами і смердючою паркетною підлогою, по якій бруд розвозили ганчіркою роками.
І всюди черги, черги, черги - годинами. І ніколи не знаєш, якого документу буде у вас не вистачати наступного разу, коли ви підійдете до того віконця.
Погодьтесь, це було жахливо.
Черга на прописку б!льше м!сяця в Херсон! Покращення.
 
перерегистрацию каждые 3 года нужно отменить вообще. это такой же бред и коррупция как и техосмотры...
разрешение на покупку тоже упростить. если у меня уже есть 3 ствола, зачем мне чье то разрешение на четвертый?!
пришел в магазин, показал действующее разрешение. купил ствол. принес его и чек в разрешиловку. вписали новый ствол в корочку и базу. ВСЕ.
при покупке с рук пришел с хозяином. у него вычеркнули, вам вписали. поменяли в базе. делов на 10 минут...

в период совка вообще гладкие ружья продавались как топоры и лопаты в сельмагах. и все нормально было. чем мы хуже?!
Підтримую думку.
 

Mechanik

Снайпер
Бланки суворого обліку "зеленка" прибули до областної дозвільної системи в м.Тернопіль.
Всім Дякую за участь в темі.
 
Статус
Закрита.
Зверху