Дні полювання на зайця-русака, лисицю. По областях 19-20р.

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Прошу ділитись у які дні тижня відповідно до наказу можна полювати у конкретній області (районні) на зайця-лисицю.



Тернопільська - НЕДІЛЯ
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Черниговская:
-по русаку только суббота (норма 1 заяц на одного охотника)
-лисица, ен0товидная собака, суббота- воскресенье (безлимит)
 

иж 18

Слідопит
Одесская область Беляеевский район на зайца только воскресенье.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
В мене є тема)).

Збираємо інформацію по областях,районах .
Коли будемо мати повну картину, відповідно до ЗУ Про звернення громадян, створюємо звернення та відправимо його до тих областей до котрих будемо вважати за потрібне, щоб роз'яснили, пояснили - чому до прикладу в Чернігівській області можна полювати на зайця тільки в суботу, а наприклад чому у Тернопільській НЕ можна полювати на лисицю в ту ж суботу). - щось в цьому роді.... (Хто за ???.)

Тернопільська - НЕДІЛЯ
Львівська-неділя!
Черниговская:
-по русаку только суббота (норма 1 заяц на одного охотника)
-лисица, ен0товидная собака, суббота- воскресенье (безлимит)
Одесская область Беляеевский район на зайца только воскресенье.

ПРОДОВЖУЄМО!!!))
 

василь довжик

Слідопит
Рівенська обл,Дубровицький район.Неділя,заєць лисиця,норма по зайчику 1шт.
 
Останнє редагування:

Konrad

Слідопит
Запорожская (насколько знаю) - воскресенье, и один косой норма.
Хищник - без лимитов. Вот только бы на хищника выходили с таким азартом и желанием, как на другую дичь...
 

Visioner

Слідопит
Харьковская обл. Змиевской УТМР.
Пушной - суббота, воскресенье.
В отстрелочной зайца нет, уже который год :(
 

василь довжик

Слідопит
Запорожская (насколько знаю) - воскресенье, и один косой норма.
Хищник - без лимитов. Вот только бы на хищника выходили с таким азартом и желанием, как на другую дичь...
Я знаю і був свідком,коли 100% малоб бути попадання а воно патрона пошкодувало.
І на відповідь а шо я з неї робитиму.
З теперішнією популяцією на зайчика,скоро будем ходити в угіддя на одного лиса.В нас так.
 
Я знаю і був свідком,коли 100% малоб бути попадання а воно патрона пошкодувало.
І на відповідь а шо я з неї робитиму.
З теперішнією популяцією на зайчика,скоро будем ходити в угіддя на одного лиса.В нас так.
Ну, патронов всегда охотники поджимали, по этому то и дают предам первичек патроны для санитарного отстрела, а раньше и рядовым охотникам давали за лапки,шкурки, и тд.
 

Konrad

Слідопит
І на відповідь а шо я з неї робитиму.
Я тоже такое слышал неоднократно. И про то, что "...заяц - хоть мяса принесёшь домой, а лисица - ну, не знаю, разве что после закрытия на всё остальное..."
У нас и цену отстрелки разовой на лисицу подняли с 50 грн в прошлом году до 100 грн в этом - ещё больше не будут гореть желанием идти на хищника...
 

andryx1

Снайпер
Вибачаюся що в цій темі. Мені цього не потрібно,просто цікаво. Чи може один мисливець,на один день,придбати дві відстрільні карточки на зайця?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вибачаюся що в цій темі. Мені цього не потрібно,просто цікаво. Чи може один мисливець,на один день,придбати дві відстрільні карточки на зайця?
Думаю, у частников можно;).Правда там цена такая, что подобное желание вряд ли возникнет.
 
Вибачаюся що в цій темі. Мені цього не потрібно,просто цікаво. Чи може один мисливець,на один день,придбати дві відстрільні карточки на зайця?
Не може! Норма (наказ щорічний Мінприроди). 1 заєць на одного мисливця. Тобто добув одного по відстрільній картці, законих підстав для придбання другої не має....Пи.си. Хоча може придбати й десять, якщо оплачує полювання колегам:D:D:D
 
Запорожская, Днепропетровская, Одесская, Херсонская область один день на зайца воскресенье. Полтавская два дня (суббота и воскресенье)... По остальным не узнавал...
 
Зверху