Дичь, под выстрел.

Статус
Закрита.

kym61

Мисливець
В приказах о открытии охоты, присутствует такая фраза.

- на вырощенную на фермах и выпущенную « под выстрел» пернатую дичь- все дни недели (при наличии специально выделенных для этой цели приказом охотпользователя участков) по специальным отстрел, карточкам.​


Соответственно :
Я дома, на личном участке, за свои деньги вывел и вырастил фазана. При наступлении охотничьего сезона, с друзьями имею желание взять пару петушков и в охотугодьях с собачкой на эту птицу устроить охоту.
Вопрос.
Какие действия должен предпринять охотник, и какие документы офотмлены должны бытьна такую охоту​


При том что я член УООРа, оплачены взносы и биотехния.Лесхозовская соответственнол в порядке.
Т.к. дичь не УООРовская, и не имеет никакого отношения к дикой. Нужна ли отстрелочная карточка.​
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Я в таких юридичних аспектах не дуже сильний, але думаю що на своє запитання ти і дав відповідь
Я дома, на личном участке, за свои деньги вывел и вырастил фазана. При наступлении охотничьего сезона, с друзьями имею желание взять пару петушков с собачкой на эту птицу устроить охоту
!!!!! у себе вдома на участку.!
 

bosiak

Мисливець
А на птичке ,что ,стоит клеймо " не уооровская " ? А как докажешь дяде егерю ,что дома вырастил ,а не только ,что стрельнул мимо ,пробегавшую ? Не всё так просто или совсем всё не просто ....
 

kym61

Мисливець
Gutsul;126525 сказав(ла):
Я в таких юридичних аспектах не дуже сильний, але думаю що на своє запитання ти і дав відповідь
Я дома, на личном участке, за свои деньги вывел и вырастил фазана. При наступлении охотничьего сезона, с друзьями имею желание взять пару петушков с собачкой на эту птицу устроить охоту
!!!!! у себе вдома на участку.!
Но, если я во время охотничьего сезона возьму "тарелки для стенда", то стрелять в угодьях никто не запретит. Естественно поставив в известность егеря. Ну а если возьму домашнего гуся? То что?
В этой плоскости чем отличается домашний фазан, от тарелочки или домашнего гуся?
 

bosiak

Мисливець
Извините ,а чем отличается купюра в 100 долларов от газетной бумажки ? Ведь и то , и то бумага !!?
 

kym61

Мисливець
И всё же.
Вопрос так и остаётся в плоскости "я, так думаю" и "Мне так кажется". Интересен ответ, с точки зрения закона.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
А тут зараз т.Яковлев В.А. міг би допомогти.
 

Tavelik.58-20

Мисливець
Дзвониш до єгеря,береш його з собою при ньому випускаєш свою птицю і стріляй з усіма необхідними документами.
 

Димон

Мисливець
Tavelik.58-20;126661 сказав(ла):
Дзвониш до єгеря,береш його з собою при ньому випускаєш свою птицю і стріляй з усіма необхідними документами.
ага егерю больше делать нечего как следить сколько и кого вы выпустили
 

БОГДАН

Мисливець
Из док-ов должна быть справочка на фазана и называется она "Форма 1"-происхождение птицы.И тогда можно с улыбкой помахать всем ручкой.
С Ув.
 

СССС

Мисливець
шановні ви плутаєте трішки поняття, якщо ви виростили в дома типа як звичайне порся, при умові наявності документів про право власності, є велика різниця між тим чи під ніж пустити чи застрілити, якщо стріляти то буде не законне полювання, типу того як перебігає звір кордони мисливських господарств, а зарізати в себе на подвірьї це в порядку речей, нормально буде
 

БОГДАН

Мисливець
Указано, что на своем участке,надеюсь что с правом собственности.

А это дома.Самое главное расстояние от населенного пункта соблюдать.
С Ув.
 

СССС

Мисливець
якщо господар цього фазана є одночасно і користувачем цих мисливських угідь де він збирається полювати тоді не має проблем а якщо користувач інша особа ну тожі потрібно складати договір, бо слова до діла не підішєш
 

СССС

Мисливець
ну і влюбому випадку не все так просто тут потрібно розібратися і уяснити коли і де закінчується свійська птиця і стає дикою, коли господар стає мисливцем відповідно тоді змінюються правові відносини, дуже запутало вас те що задіяна одна та сама особа, розділіть її на дві різні людини наприклад господар і мисливець тоді все ясно буде як божий день
 

kym61

Мисливець
СССС;126791 сказав(ла):
ну і влюбому випадку не все так просто тут потрібно розібратися і уяснити коли і де закінчується свійська птиця і стає дикою, коли господар стає мисливцем відповідно тоді змінюються правові відносини, дуже запутало вас те що задіяна одна та сама особа, розділіть її на дві різні людини наприклад господар і мисливець тоді все ясно буде як божий день
Речь идёт о том что, простой охотник с группой товарищей самостоятельно инкубировал, выростил птицу(фазана). В охотничий сезон берёт эту птицу, за несколько часов или дней выпускает. А затем с группой товарищей на неё же охотится. По аналогии, вырастил гуску, выпустил и в поле а через пару часов с собакиным нашёл и добыл.
 

СССС

Мисливець
шановний Кум, та все це розумію, тільки ви зрозумійте що є мисливькі тварини а є домашні, щоб не було непорозумінь кажу подрібно складати договір між господарем і користувачем мисливських угідь навіть якщо це одна і та сама особа.
бо за парканом вирощену в домашню птицю можна відрізнити а вирощену в дома мисливську птицю не відрізниш і не докажеш що вона твоя, та получиться що за своє буде нести відповідальність як за незаконне полювання, щоб так не вийшло необхідно правильно оформити документи де описати всю піднаготну, актами зафіксувати випуск птиці і вперед полюй, а так просто на рівні ляля ляля не получиться
 

kym61

Мисливець
Уважаемый СССС. Вопрос изначально как раз и поставлен в ключе:
Какие именно документы и договорёности необходимы для того действа, с позиции (охотпользователь-охотник).
 

СССС

Мисливець
можливо якась схема існує щоб все це законно зробити. найоптимальніше я вбачаю тут договір на на купівлю продаж птиці з подальшим обов'язковою продажою відстрілочних ліцензій конкретним особаам.
можна робити ще так як хоче господар по схемі оренди Господарем мисливських угідь тобто господар бере в оренду у Користувача мисливських угідь якісь визначенні угіддя сам з собою тобто вже як користувач мисливських угідь і знову ж таки з господарем складають подібний договір про вирощування випуск птиці, або господар він вже новий користувач МУ веде діяльність з розведення, тепер про продаж відстрілочних ліцензій конкретній особі може мова не йти в договорі але вже як новий користувач має право продати ліцензії кому хоче чи друзям чи собі, грошові відносини мають бути присутні обовязково бо від того будуть рахуватися податки.
на мою думку це в загальному має виглятати десь таким чином тільки деталіровку договорів треба відпрацювати з юристами
 
Статус
Закрита.
Зверху