Дикий кріль як розвести в угіддях?

Respekto

Мисливець
Продам кілька пар молоді дикого кроля. 100S пара. Писати в приват.

Збирав по всій Україні в 5 господарствах. Переважна більшість всіх хто продає, продають нажаль сміття, мішані закровлені чупакабри. Я з цим стикнувся коли формував наше стадо. Бувало шо з 10 штук привезених з-за 50 км, залишав тільки одне а решта роздавав сосідам на м.ясо.
 

Respekto

Мисливець
У Вас дикий автралійський кріль?
так.

можу продати надлишки цього сезону. ми два виводки випустили, ще кілька штук маю лишніх. багато нема.

збирали з крупиць стадо. було закуплено в багатьох господарствах. всі з різних областей. нажаль люди продають сміття-кроликів називаючи їх дикими.

шо нам лише не продавали. і помісних з велетнями, і з пуховими, і так далі і далі. тому будьте уважні коли вибираєте десь кроля і не вірте у телефонні обіцянки.
 
Я знаю людину, яка завозила поголів`я дикого австралійского кроля в Україну....Що Вам пропонували, то на їх совісті :rolleyes:....Знаю, що ті господарства що купували дійсно австралійського дикого кроля навряд чи будуть їх продавати. :cool: Бо купували для акліматизації в угіддях. Успівхів!!!
 

Respekto

Мисливець
Я знаю людину, яка завозила поголів`я дикого австралійского кроля в Україну....Що Вам пропонували, то на їх совісті :rolleyes:....Знаю, що ті господарства що купували дійсно австралійського дикого кроля навряд чи будуть їх продавати. :cool: Бо купували для акліматизації в угіддях. Успівхів!!!
То пан Ярослав? В мене є від нього також кролі.
 

Respekto

Мисливець
То підскажіть контакти пліз, купив би в нього кроля, шо б розбавити крові. Хоч в мене і є кілька ліній різних, але ж я розумію шо таке інтбридинг, так як кролями займаюся давно і успішно.
 
То підскажіть контакти пліз, купив би в нього кроля, шо б розбавити крові. Хоч в мене і є кілька ліній різних, але ж я розумію шо таке інтбридинг, так як кролями займаюся давно і успішно.
На жаль....людини вже не має.....
 

Respekto

Мисливець
Друзі, всім гарного дня, і ні пуху ні пера!

От вже майже завершилися зимові свята, і пора подумати про новий сезон і задачі.

У нашому господарстві уже є приблизний план кількох локацій для випуску дикого мисливського кролика в природу, починаєм готувати місця, сформували батьківське стадо. З осені обсіяли озиминою прилежні територіі, пшениця, ріпак, ячмінь. Весною будем підсівати конюшину, люцерку, буркун, різнотрав.я.

Частину молодого кролика будем продавати, шо б покрити затратну частину на утримання.

В кого є бажання побавитися в це діло, можу записати в чергу на молодь кролика сезон весна/літо 2022. Багато продавати не будем, бо розводимо їх для свого господарства, але постараюся поділитися половиною кролят з українськими ентузіастами.

Для запису в чергу пишіть мені в приват ваш телефон. Або пишіть на вайбер 0 шістесят сім 8 111 22 три
 
Зверху