Джерк-бейт

Студент

Мисливець
Хотілось би почути відгуки про ловлю на джерк -бейти від людей які справді на них ловили. Тому що у вітчизняній (та й не тільки) періодиці одна тільки реклама , і дуже важко зробити об*єктивні висновки.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Намагався... Дуже важко, треба "підсилене озброєння".
Сказати, що вразило - не можу.
Як на мене, можна ловити на більш комфортні засоби.
ІМХО
 

Студент

Мисливець
Відео проглянув дякую. Пробував ловити на невеликі джерки звичайним спінінгом, з перемінним успіхом.І то тільки на водосховищі у с.Хрінники(Ровенщина)
 

Студент

Мисливець
Яковлев В.А. писал:
А яка там глибина?

В середньому 2-3 метра, по руслу до 10 . Літом має буйну підводну рослинність
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Кстати, почитай о JigWobbler. Интересная штука. Пока не купил (не нашел), но уже "пан сам склепав!" - из подножного наличия, волкера Страйк про и головки от вращательной блесны. Как раз для ям в первую очередь
 

Студент

Мисливець
А я за два сезона на волкер,до речі також Страйк про, не зловив ні однієї рибини.А з приводу *мутантів*,поєднував віброхвіст та пелюстку *вращалки*, на які розбирав дешеві китайські блешні(все-ж таки розхідний матеріал)
 

Студент

Мисливець
Яковлев В.А. писал:
Намагався... Дуже важко, треба "підсилене озброєння".

Що ви маєте на увазі, тяжко освоїти проводку чи високу вартість снасті?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ні те, ні інше! Просто треба міцні снасті. А вартість висока, зазвичай, дає естетичне задоволення. Хоча може бути й міцним.
А засвоїти у твоєму віці можна все, у тому числі - й "хард джерк". Це мені вже важко смикати тяжкі джерки...
 
Зверху