Две трещины на прикладе Иж 27

Трофей

Новачок
Здравствуйте, посоветуйте пожалуйста,чем заклеить эти трещины или убрать как-то....
IMG_20210622_165913.jpg
 

джейк

Мисливець
У мене на 34 ТОЗІ такі самі тріщини поздовжні були.Давав знайомому робити но там процес непростий .Потрібно деревяними клинками розводити щоки +він додатково стяжкою з металу обхватував нище тріщин щоб непішли дальше .Тоді промазував тріщи пензликом і тоненькою ниткою зоводив клей до кінця тріщин .Потім просверлив під дерявяний колик і забив в приклад для зміщнення шийки і покрив в колір .Пройшло 4 сизони все добре . Но краще дати робити тому хто вміе бо можна залишитись без приклада якщо щочки розлетяться.
 

Трофей

Новачок
У мене на 34 ТОЗІ такі самі тріщини поздовжні були.Давав знайомому робити но там процес непростий .Потрібно деревяними клинками розводити щоки +він додатково стяжкою з металу обхватував нище тріщин щоб непішли дальше .Тоді промазував тріщи пензликом і тоненькою ниткою зоводив клей до кінця тріщин .Потім просверлив під дерявяний колик і забив в приклад для зміщнення шийки і покрив в колір .Пройшло 4 сизони все добре . Но краще дати робити тому хто вміе бо можна залишитись без приклада якщо щочки розлетяться.
Понял спасибо
 

Vasilko

Новачок
І мене було питання з прикладом. То я обійшовся спеціальним клеєм. Думаю Вам також можна легенько розвести щоки, тоді шприцом з ниткою запхати подальше в клей і задати. І все буде ок
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
Заклеить можно и СУПЕРКЛЕЕМ! Но необходимо чуть увеличить зазор между хвостовиком коробки и деревом!
У Вас они сильно прилегают близко! Вот во время стрельбы хорошими зарядами трещины и пошли!
 

Gayman

Мисливець
А я и клеил, и подпиливал, а в конце концов купил пластик. Такие трещины на ИЖ 27, очень часто встречаются …
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Заклеить можно и СУПЕРКЛЕЕМ! Но необходимо чуть увеличить зазор между хвостовиком коробки и деревом!
У Вас они сильно прилегают близко! Вот во время стрельбы хорошими зарядами трещины и пошли!
100% должен быть небольшой зазор в пол миллиметра, главное железом не скреплять, только супер клей и чопики
 

томка

Снайпер
Всем здоровья! Клей СУПЕРмомент! Продаётся в АТБ.(на кассе) Гарантировано. Проверено. Обеспечить зазор и обезжирить...спиртом. Без фанатизма;)
 
Зверху